O Lowking.pl

Lowking.pl w konkursie na Blog Roku 2012

Lowking.pl - Blog Roku 2012

Niektórzy Czytelnicy zapewne zauważyli, że na Lowking.pl po prawej stronie w zakładce Polecane pojawił się link do konkursu na Bloga Roku 2012.

Jest to konkurs organizowany corocznie przez Grupę Onet.pl wraz z partnerami, do którego zgłoszony został Lowking.pl.

Oczywiście, powiedzmy sobie szczerze i otwarcie – szanse na to, że Sz. P. Katarzyna Zielińska – która ostatecznie decydować będzie o tym, który blog w kategorii „Pasje i zainteresowania” zwycięży w konkursie – orientuje się w ogóle, czym jest MMA, nie są specjalnie duże, ale.. Celem jest zakwalifikowanie się do 10 najpopularniejszych blogów w tej kategorii i cel ten jest jak najbardziej realny.

Jak pomóc?

Jeśli podobają Wam się artykuły, analizy i inne treści publikowane na Lowking.pl, możecie dorzucić cegiełkę do budowania jego popularności – a taką na pewno będzie znalezienie się bloga wśród 10 najpopularniejszych w konkursie na Bloga Roku 2012. Aby tak się stało, trzeba, jak zawsze, sięgnąć do kieszeni i wysłać SMS na numer 7122, w treści wpisując G00907. Po literze „G” są już cyfry „0” – nie litery „O”. Koszt takiego SMSa to 1,23 PLN brutto i, oczywiście, w najmniejszej części nie trafia on do nikogo związanego z Lowking.pl. SMSa wysłać można do 31.01.2013r. (czwartek) do godziny 12:00.. Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden ważny głos.

Więcej informacji znaleźć można tutaj oraz w Zasadach Konkursu.

Co jeszcze można zrobić?

Jeśli z jednego z milionów możliwych powodów nie masz zamiaru wysłać SMSa, co w pełni szanuję, nadal możesz pomóc, zachęcając innych do oddania głosu poprzez wrzucenie tego linka na Facebooka (profile fanów, zawodników, organizacji, branżowe etc.), na fora dyskusyjne związane ze sportami/sportami walki/MMA czy też w inne miejsca w sieci, w których wirtualnie spotykają się pasjonaci mieszanych sztuk walki. Wobec stosunkowo niewielkiej liczby SMSów, która zadecyduje, każdy link może okazać się na wagę złota.

Co jeśli się uda?

Lowking.pl dostanie swego rodzaju popularnościowego „kopa”, co pozwoli rozszerzyć jego działalność o nowe serie artykułów („Suplesem”, „Trójkątem”..), zwiększając częstotliwość wpisów z jednego na tydzień, jak to mniej więcej wygląda obecnie, do być może 2-3 tygodniowo. Pozwoli to również zaznajomić dodatkowych Kowalskich z tematyką MMA i być może, w dalszej perspektywie, przekuć ich na fanów dyscypliny.

A co jeśli się nie uda?

W skrócie – nic. Lowking.pl dalej będzie prowadzony i rozwijany jak dotychczas (kilka zmian na lepsze już niebawem), nikt nie będzie rozdzierał szat z powodu niepowodzenia. Blog został zgłoszony do konkursu bez jakichkolwiek wcześniejszych konsultacji społecznych czy też wydumanych analiz – to nie „Sierpem”. Ot, jest konkurs, dlaczego nie spróbować, nie ma nic do stracenia.

Podsumowując, chętnych do bezzwrotnej inwestycji w kwocie 1,23 PLN brutto zapraszam do wysłania SMSa na numer 7122 o treści G00907, natomiast chętnych do wsparcia w innej formie zapraszam do wrzucenia tego linka wszędzie tam, gdzie widywani są fani MMA.

Powiązane artykuły

Komentarze: 26

 1. Macie mojego smsa! A i postaram się kilku znajomych namówić, aby dołożyli cegiełkę. Strasznie się cieszę, że bierzecie pod uwagę cykle „Suplesem” i „Trójkątem”. Pozostaje życzyć powodzenia!

 2. Miałem właśnie wczoraj o to Cię zapytać Naiver, bo od jakiegoś czasu do Newsów nic nie wrzucałeś, a jak ja sobie pozwoliłem wczoraj wrzucić to info konkursu do tego tematu to post przepadł.

  Szkoda, że się nie wspieracie, bo jesteście moimi dwoma ulubionymi pozycjami w Internecie.

 3. Tylko, że Lowking nie jest portalem informacyjnym o MMA i w jak dla mnie nie są żadną konkurencją wobec siebie dlatego też ciężko mi to trochę zrozumieć- abstrahując już od tego, że według mojej opinii Naiver powinien już dawno pisać na Rocksach.

 4. Nie napisałem, że lowking jest konkurencyjny względem mmarocks i że zabiera rocksom czytelników, a jedynie, że naiver swoją wiedzą, umiejętnością analizy i spostrzegawczością dorównuje lub nawet przewyższa redaktorów mmarocks, więc pod tym względem należy rozumieć jego „konkurencyjność”.
  Co do tego czemu naiver nie jest redaktorem na mmarocks, to już pytanie do samego zainteresowanego, bo być może dostał taką propozycję, ale z niej nie skorzystał?

 5. Nie, nie, ten temat nigdy nie istniał i nie zaistnieje. Nigdy zresztą – z wielu powodów – nie miałem takich „aspiracji”.

  Jak wspominałem, Lowking ma od pewnego czasu szlaban na Rocksach – swoje zdanie na ten temat, oczywiście, mam, ale nie czas i miejsce, żeby się nad tym rozwodzić publicznie.

 6. Jeśli chodzi o moją osobę to w żaden sposób nie zależy mi, żeby takową wiedzę posiąść, bo jesteście dorośli i to Wasze sprawy. Moje dwa ostatnie wpisy były raczej wolnymi przemyśleniami mającymi jedynie wyrazić w jakiś sposób swoje odczucia na ten temat.

 7. Zapłać Rocksom za reklamę, wówczas będziesz mógł się tam u nich na legalu reklamować ;-)

  A i vice versa ;-)

  Ps. Jako, że do 12 jeszcze trochę został, więc odpalam służbowy fon i coś tam pomogę jeszcze

 8. Tak, nie udało się, ale też dopiero teraz zauważyłem, że smsowo głosować można było przez tydzień, a info poszło na 2 dni przed końcem.. Za rok będzie lepiej :D

  Wszystkim, którzy oddali głosy – serdeczne dzięki!

Dodaj komentarz

Back to top button