O Lowking.pl

Komentuj i wygrywaj – komentarz miesiąca

Wkrótce na Lowking.pl pojawi się kilka nowości mających na celu rozbudowę strony. Dziś pozwalam sobie zaprezentować pierwszą z nich.

Komentarz miesiąca! Każdorazowo pierwszego dnia miesiąca ogłaszany będzie Najlepszy komentarz za miesiąc poprzedni. Liczą się wszystkie komentarze opublikowane na stronie www.lowking.pl pod artykułami. Zwycięzca otrzyma drobny upominek w postaci koszulki Lowking.pl, odżywek, smyczy lub bidona (wszystkie trzy dzięki firmie Pepsport).

Nie ukrywam, że inspirację zaczerpnąłem z profilu Facebookowego UFC Poland i taki pomysł bardzo przypadł mi do gustu. O tym, który komentarz okaże się najlepszy, decydować będzie jednoosobowa Komisja nie podpierająca się żadnym regulaminem :) Czasami może to być najbardziej merytoryczny komentarz, czasami najzabawniejszy, innym razem najbardziej kontrowersyjny czy tzw. cięta riposta.

Gdy znajdę jakiś ciekawy skrypt, być może będę prezentował trzy najlepsze moim zdaniem komentarze i prosił Was o wybór zwycięzcy – ale to w dalszej perspektywie.

Pierwsze nagrody zostaną rozdane już 1 kwietnia, gdy ogłosimy wybór najlepszego komentarza za marzec.

Inne

Dodam, że wkrótce startujemy z trzecim sezonem Ligi Lowking – być może w pierwszej kolejce będziemy już typować sobotnią galę UFC Fight Night 40, ale czy wyrobię się czasowo, zobaczymy. Niebawem też prawdopodobnie zmienię wygląd strony – albo podrasuję aktualny układ, albo pojawi się zupełnie nowy. Do tego dojdzie kilka użytecznych – mam nadzieję – funkcjonalności.

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi zarówno co do zawartości bloga (jakie teksty chcielibyście widzieć częściej, jakie rzadziej etc.), a także jego wyglądu i funkcjonalności (co przeszkadza, co zmienić, co dodać etc.), zapraszam do komentarzy. Nic nie pomaga lepiej wytyczyć ścieżki rozwoju niż informacje zwrotne od tych, dla których wszystko to jest tworzone – od Was.

Powiązane artykuły

Komentarze: 19

  1. Nie żebym miał to robić w jakiejś najbliższej przyszłości, ale ten układ do newsów się nie nadaje, bo artykuły wisiałyby na górze przez kilka godzin maksymalnie, a potem spadałyby gdzieś na sam dół pod natłokiem wiadomości. Póki co newsy to melodia przyszłości, ale…

 1. Mi brakuje dawnych, dobrych sierpów danego zawodnika przed walką. Zaznaczam jednak, że nie chodzi mi o przeciwników Polaków – według mnie najciekawsze są te dotyczące znanych zawodników. Sierp o Werdumie, Juniorze, czy Diazie to był miód dla moich oczu.

  1. Prawda, że ostatnio jest ich mniej i nie zanosi się w najbliższej przyszłości na kolejne – w tym tygodniu będzie Rosholt, w kolejnym rywal Helda – Anderson, będzie pewnie też Yves Edwards…

   Będę miał to jednak na uwadze!

 2. Jeszcze taka mała uwaga – ludzie w internetach przywyczaili się, że to, co skakające, graficzne itd to glównie reklamy/zajawki/etc – główna treść jest ciut niżej. Tak jest np w sklepach internetowych (np gandalf.com.pl powiedmy). U Ciebie na górze są artykuły, a ciut niżej artykuły starsze (nie jestem pewien czy jestem w tym momencie klarowny).

  Dla mnie to był problem, bo na fejsbuku widialem zajawkę do ciekawego artykułu, a potem wszedłem na strone i nie mogłem go znaleźć mimo, że był najnowszy (wzrok automatycznie omijał to co na samej góre, to graficzne). I może to absurdalne, ale po kilku ładnych tygodniach zorientowałem się, że to graficzna na same górze to po prostu najnowsze artykuły, a nie zajawki do czegoś, co jest równeż nizej.

 3. kureq hahah dokładnie miałem to samo, oglądam sobie niusy i myślę – coś lowking w kulki leci – ostatni nius sprzed miesiąca, a tu nagle me oczy powędrowały ku górze i przyszło olśnienie po tygodniu ;D

 4. Kurekq, Dams, tak, wiem, o czym piszecie, dzięki za zwrócenie uwagi, bo nie miałem jednak pojęcia, że może to być aż tak mylące. Tak naprawdę przy aktualnym stylu można to tak zrobić, żeby te wyróżnione teksty na górze nadal pojawiały się też na dole (jak na Sherdogu), ale wydawało mi się zawsze, że to strata miejsca powtarzać to samo. Jakoś bardziej zawsze podobał mi się styl portali SB Nation (MMAFighting, BloodyElbow czy MMAMania), gdzie te wyróżnione artykuły nie są powtarzane na dole…

 5. „Pierwsze nagrody zostaną rozdane już 1 KWIETNIA, gdy ogłosimy wybór najlepszego komentarza za marzec.”

  Widzę, że zbiegnie się to w czasie z bonusami za T(KO)/SUB z ostatniego KSW.

 6. A ja uważam, że ten wygląd się sprawdza. Dla mnie jest czytelny i nieoczojebny, a to najważniejsze. Chociaż ten pierwszy zaraz po założeniu Lowkinga podobał mi się bardziej, jestem fanem surowych klimatów ;)

  Naiver, nie chcę być natrętny ani rozczeniowy, ale… wysyłałeś już nagrody za Ligę?

  1. Holender… czyli, że jeszcze Ci nie wysłałem :/ Dobrze, że piszesz!

   Mam jeszcze koszulkę jedną do wysłania Domerowi, Wenesa już ma wszystko, z Adamem W. jestem w kontakcie i czekam na ostateczne potwierdzenie rozmiaru, z Maerkxem się ugadaliśmy i jakoś kompletnie zapomniałem o Tobie… Wybacz! Jutro wszystko pójdzie, bo koszulki nowe dotarły do mnie w piątek ostatni, więc rozmiary już są wszystkie. Jeśli nie problem, podeślij mi proszę raz jeszcze namiary i rozmiar koszulki, bo dostałem od jednych na jednego maila, innych na drugiego, a część na Facebooka i się pogubiłem… :)

   Pamiętam też o Twoim ostatnim mailu!

 7. A przy okazji, jeśli ktoś nie ma Facebooka, to koszulkę za najlepszy komentarz w marcu wygrał IjonTichy (w artykule o Belforcie i TRT):

  „Ojoj straszne.. pokazywał, że urwie komuś głowę – pewnie Ci fani nie spali przez to tydzień ze zniesmaczenia, a ich żony i partnerki oglądające tę scenę odwracały czerwone z oburzenia lica. No kto by pomyślał, że zawodnik MMA może być tak wulgarny, agresywny i bezczelny w swoim zachowaniu, żeby demonstrować ucinanie głowy.

  Dajta już spokój z wymyślaniem na siłę argumentów dla których Belfort jest nielubiany. Jak Barnett pokazuje ucinanie głowy po walce to jest cisza i spokój – w końcu to jego „firmówka”, jak Bisping pokazuje „faka” publice, wyzywając – nikt się nie odezwie, ale nie daj Boże, niech Belfort pokaże taki gest, lub coś tam powie bezsensu..Przecież wszyscy wiemy, że zawodnicy MMA mówią z sensem, logicznie i składnie – za to ich kochamy przecież!
  Hipokryzja. Po prostu.”

  Jeszcze raz prośba do Ijona o podanie namiarów na maila lub FB.

Dodaj komentarz

Back to top button