UFC

„Kolejny jest dla ciebie Nate” – Khabib, Conor i Tony zabierają głos po triumfie Poiriera z Hollowayem

Mistrz kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov, największy gwiazdor UFC Conor McGregor oraz były tymczasowy mistrz Tony Ferguson zabrali głos po zwycięstwie Dustina Poiriera z Maxem Hollowayem w walce wieczoru gali UFC 236.

Nie mogło umknąć uwadze trzech najważniejszych graczy wagi lekkiej – jej mistrza Khabiba Nurmagomedova, najmocniejszego medialnie Conora McGregora oraz rozpędzonego serią jedenastu zwycięstw byłego tymczasowego mistrza Tony’ego Fergusona – zwycięstwo Dustina Poiriera z Maxem Hollowayem w walce wieczoru gali UFC 236 w Atlancie, który Diament zapewnił sobie tymczasowy pas mistrzowski. I nie umknęło.

Nie zgadzam się z sędziami punktującymi 49-46. Miałem remis. Szacunek dla obu zawodników. Nie da się podważyć dokonań Poiriera. Gratulacje, Dustin, do zobaczenia we wrześniu 🦅 vs 💎

Irlandczyk tymczasem… nie zawiódł – i swoim zwyczajem podkręcił atmosferę, sugerując, że to nie z Dagestańskim Orłem Diament skrzyżuje teraz rękawice.

Niesamowite walki wieczoru. Tak powinna wyglądać walka!
Max, jesteś szalenie twardy! Proszę, odpocznij teraz, młody Uce, jesteś wojownikiem od stóp do głów! Mistrzem NA ZAWSZE.

Gratulacje, Dustinie, bardzo zasłużonego w twojej karierze tytułu UFC. Kolejny jest dla ciebie Nate, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Gotowość do walki ze zwycięzcą wyraża też – poza dagestańskim mistrzem – Tony Ferguson, który od jakiegoś czasu zapewnia, że doprowadził swoje zdrowie mentalne do porządku i jest gotowy na powrót do oktagonu.

Jazda, kurwa! Dana White, daj mi zwycięzcę UFC 236. Chcą tego fani!!!

Przed galą Dana White zapewniał, że zwycięzca walki wieczoru – czyli, jak się okazało, Dustin Poirier – w swoim kolejnym starciu powalczy z Khabibem Nurmagomedovem, ale czy tak się rzeczywiście stanie, czas pokaże. Nie ulega bowiem wątpliwości, że istnieje w wadze lekkiej bardziej kasowe zestawienie niż to Nurmagomedova z Poirierem. Znacznie bardziej kasowe…

*****

Wyniki UFC 236: Dustin Poirier z pasem mistrzowskim, pokonał Maxa Hollowaya

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button