UFC

„Kochajcie mnie, nienawidźcie…” – Jon Jones reaguje na doniesienia o sprzedaży 700 tys. PPV gali UFC 232

Mistrz kategorii półciężkiej Jon Jones w krótkim wpisie w mediach społecznościowych odniósł się do nieoficjalnych doniesień na temat wielkości sprzedaży PPV gali UFC 232.

Ledwie wczoraj Jon Jones w ramach świętowania negatywnych wyników kontroli antydopingowych w dniu gali UFC 232 – w jego mniemaniu najwyraźniej zamykających temat Turinabolu w jego organizmie – wykpił Alexandra Gustafssona, a tymczasem dzisiaj ponownie znalazł powód do świętowania.

Chodzi mianowicie o nieoficjalne doniesienia na temat sprzedaży PPV ostatniej zeszłorocznej gali. Wedle wstępnych szacunków uświetnione dwiema walkami mistrzowskimi – Bonesa z Maulerem i Cris Cyborg z Amandą Nunessprzedała około 700 tys. PPV.

Co na to Jones?

Kochajcie mnie, nienawidźcie. Dopóki ludzie się interesują, jest dobrze.

Rzecz jednak w tym, że swoim zwyczajem Bones – zapewne najpierw puściwszy w przestrzeń medialną, co też kłębiło mu się w głowie, a potem dopiero sprawę przemyślawszy – wpis natychmiast skasował.

700 tys. sprzedanych PPV to drugi najlepszy zeszłoroczny wynik – po prawie 2,5 mln, jakie sprzedali Conor McGregor i Khabib Nurmagomedov.

W środowisku dziennikarskim i fanowskim panują sprzeczne opinie co do tego, na ile sprzedaż ta stanowi sukces – tj. w jak dużym stopniu jest ona zasługą afery dopingowej Bonesa poprzedzającej galę oraz obecności w karcie walk Cris Cyborg.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button