Incredible Fighting NightPolskie MMA

Klaczek vs. Banovic na IFN 1 w Częstochowie

Krzysztof Klaczek powróci do walki już w październiku na gali Incredible Fighting Night.

Jeden z najlepszych polskich piórkowych, Krzysztof Klaczek (9-3), wystąpi na gali Incredible Fighting Night, która odbędzie się 24 października w Częstochowie. Rywalem Polaka będzie Austriak Darko Banovic (10-3).

W ostatnich siedmiu pojedynkach Klaczek zwyciężał sześciokrotnie. Nie sprostał jedynie mistrzowi BAMMA, Tomowi Duquesnoy’owi, który skończył Polaka w trzeciej rundzie. Pochodzący z Konina zawodnik swój ostatni pojedynek stoczył przed kilkoma dniami na gali XCage8, demolując uderzeniami z góry Sauliusa Buciusa.

23-letni Banovic zwyciężył trzy ostatnie pojedynki, w pokonanym polu zostawiając Milana Strnisko (1-4), Matiję Blazicevica (7-7) oraz ostatnio, na gali Austrian Fight Challenge w czerwcu, Dragana Pesica (7-4).

Poniżej ostatni pojedynek Darko Banevica przeciwko Dranagowi Pesicowi.

Banovic to wszechstronny zawodnik, który potrafi radzić sobie w każdej płaszczyźnie. Mocno uderza w stójce, dysponuje ciężkim gnp z góry oraz pozostaje niebezpieczny z pleców, polując na lubiane przez siebie balachy. Cechuje go jednak młodzieńczy chaos w poczynaniach na nogach, gdzie każdym niemal ciosem próbuje skończyć rywala, narażając się na obalenia – i to właśnie one oraz kontrola oraz rozważna ofensywa z góry wydają się być kluczem do zwycięstwa Krzysztofa Klaczka.

Aktualna karta walk gali Incredible Fighting Night:

Krzysztof Klaczek (9-3) vs. Darko Banovic (10-3)
Jacek Czajczyński (7-7-1) vs. Bjoern Schmiedeberg (10-5-1)
Tomasz Terlikowski (4-2) vs. Mateusz Dubiłowicz (5-3)
Filip Wolański (8-1) vs. TBA
Mariusz Radziszewski (12-13-2) vs. TBA
Sylwia Juśkiewicz (3-4) vs. TBA
Martyna Czech (1-0) vs. TBA
Marcin Krakowiak (0-0) vs. TBA
Adrian Dela (0-0) vs. Armen Stepanyan (0-1)

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button