UFC

„Kilka dni temu prosił o autograf, a wczoraj…” – Alex Pereira zirytowany zachowaniem Jamahala Hilla przed UFC 300

Na ostatniej prostej przed galą UFC 300 w Las Vegas mocno ochłodziły się relacje na linii Alex Pereira – Jamahal Hill.

Co prawda w drodze do jubileuszowej gali UFC 300 w Las Vegas Jamahal Hill jak mantrę powtarzał, że złoi Alexowi Pereirze skórę, ale za każdym razem podkreślał, że niezwykle Brazylijczyka szanuje i docenia. Ba! Kilka dni temu podszedł nawet to niego, prosząc, aby ten podpisał mu się na bluzie – co zresztą Poatan chętnie uczynił.

Wszystko zmieniło się jednak w czwartek podczas konferencji prasowej promującej galę – przynajmniej z perspektywy Brazylijczyka.

Na rzeczone wydarzenie Amerykanin przybył bowiem z zawieszoną na szyi figurką z podobizną Poatana – była ona jednak pokiereszowana, porozbijana, z posiniaczonymi oczami.

Skąd taki pomysł?

– Po prostu staram się przyzwyczaić do widoku, jaki będę miał przed oczami w sobotni wieczór – wyjaśnił podczas konferencji Hill, szelmowsko się uśmiechając. – Będę trzymał tę figurkę wysoko.

Tłumacz szybko przełożył jego słowa Pereirze…

– Sprawię, że zapamięta na długo ten moment, gdy wchodzę do oktagonu przy swojej muzyce – powiedział z kamienną twarzą Brazylijczyk. – Zapamięta to.

– Zapisz to sobie i zrób zdjęcie, bo mam wy*ebane – odpalił się Sweet Dreams, wychylając się w kierunku rywala. – Gdy wejdziesz tam ze mną, gadka się skończy! Skopię ci dupę!

Gdy na koniec konferencji prasowej Pereira i Hill zmierzyli się wzrokiem, Amerykanin cisnął figurką o podłogę, rozbijając ją.

Zniewagi tej Poatan nie zapomniał. Powrócił do niej w piątek wieczorem po ceremonii prezentacji zawodników, podczas której po raz ostatni zmierzył się wzrokiem z Hillem w warunkach pokojowych.

– Walka na UFC 300 to dla mnie wspaniała szansa – powiedział Brazylijczyk w rozmowie z Joe Roganem. – To wielka szansa. Jestem bardzo podekscytowany.

– Kilka dni temu gość opowiadał, że mnie szanuje, a nawet poprosił, żebym podpisał jego bluzę. Wczoraj zrobił jednak to, co zrobił. Jutro dostanie za swoje.

Od słów do czynów Poatan i Sweet Dreams przejdą w walce wieczoru dzisiejszej gali UFC 300 w Las Vegas. Pojedynek ten rozpocznie się około godziny 6:00 wczesnym niedzielnym rankiem czasu polskiego. Transmisja z karty głównej będzie dostępna na kanale Polsat Sport.

Szczegółowa analiza walki Pereira vs. Hill w poniższym nagraniu.

Analizy i typy na UFC 300:


Przegląd najciekawszych kursów UFC 300 (pisane)
Typowanie całej gali (pisane)
Pereira vs. Hill – analiza i typ (pisane)
Pereira vs. Hill – analiza i typ (video)
Oliveira vs. Tsarukyan – analiza i typ (video)
Gaethje vs. Holloway – analiza i typ (video)
Prochazka vs. Rakić – analiza i typ (video)

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button