Khabib odpowiada Conorowi na zarzuty, że „jęczał jak pi*da” podczas walki na UFC 229


Zasiadający na tronie kategorii lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov odpowiedział na medialną kanonadę, jaką potraktował go kilka godzin temu Conor McGregor.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Khabiba Nurmagomedova na tyradę piątkowej nocy, jaką uskutecznił Conor McGregor, groteskowo zakrzywiając rzeczywistość i zarzucając Dagestańczykowi, że podczas ich walki w październiku zeszłego roku podczas gali UFC 229 „jęczał jak pizda”.

Ten wstyd będzie towarzyszył ci do końca życia, piz… #tapmachine #mactaper
Kontra Dagestańskiego Orła nie okazała się zatem szczególnie wyszukana – ale wobec przebiegu i wyniku ich bezpośredniej walki, w której liczyły się czyny, nie słowa, trudno się dziwić.

Nie wiadomo co prawda, czy autorem powyższego wpisu nie jest specjalizujący się w niskich lotów medialnych pyskówkach egipski menadżer mistrza Ali Abdelaziz, ale wydaje się, że słowa te mógł też jednak napisać Khabib Nurmagomedov – szczególnie, że jest i rosyjska wersja, a sam Orzeł wielokrotnie zaznaczał, że Instagrama prowadzi sam.

O dalszych losach obu zawodników – w kontekście ich zawieszenia za awantury po UFC 229 – zadecyduje 29 stycznia Stanowa Komisja Sportowa w Nevadzie.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *