Kelvin Gastelum wydał oświadczenie po anulowaniu walki z Robertem Whittakerem


Kelvin Gastelum wydał w mediach krótkie oświadczenie na temat odwołania walki z Robertem Whittakerem, do której miało dojść podczas dzisiejszej gali UFC 234.

Kelvin Gastelum wydał oświadczenie po odwołaniu walki z cierpiącym na przepuklinę mistrzem wagi średniej Robertem Whittakerem, która miała stanowić danie główne gali UFC 234 w Melbourne.

Z wielkim żalem donoszę, że moja walka o pas wagi średniej została odwołana.
Przepraszam wszystkich, którzy oczekiwali świetnej walki – rodzinę, przyjaciół i śledzących mnie fanów z całego świata.
Bóg ma swoje powody i głęboko wierzę, że jego plany są o wiele większe i lepsze niż wszystko, co jestem sobie w stanie wyobrazić.
Jestem bardzo rozdarty tą sytuacją. Całe życie pracowałem, aby osiągnąć ten poziom i mam nadzieję, że żądne z tych wysiłków nie zostaną zmarnowane.

Życzę Robertowi Whittakerowi szybkiej rekonwalescencji! Wraca do zdrowia szybko, mistrzu!
Menadżer Kelvina Gasteluma, Ali Abdelaziz powiedział w programie radiowym Ariela Helwaniego, że nie było rozmów na temat potencjalnego zastępstwa dla jego klienta. Otrzymał natomiast zapewnienie ze strony Dany White’a, że UFC zadba o pretendenta – co prawdopodobnie oznacza wypłacenie całości lub części podstawowej gaży.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *