UFC

Kelvin Gastelum przeprasza Andersona Silvę, proponuje nowy termin walki

Kelvin Gastelum nie rezygnuj z prób doprowadzenia do walki z Andersonem Silva, przepraszając Brazylijczyka i proponując mu nowy termin na „tańce”.

Według pierwotnych planów po ubiciu Tima Kennedy’ego oraz Vitora Belforta Kelvin Gastleum miał 3 czerwca w Rio de Janeiro podczas gali UFC 212 skrzyżować pięści z Andersonem Silvą.
Nic z tego jednak nie wyszło, bo kontrola dopingowa przy okazji jego starcia z Phenomem, dała wynik pozytywny – w próbce wykryto metabolity marihuany. W rezultacie Amerykaninowi przeszła koło nosa walka z Silvą, który następnie rozpętał medialną zawieruchę, nie tylko domagając się w zastępstwie bitki z Yoelem Romero o tymczasowy pas mistrzowski kategorii średniej, ale też grożąc emeryturą, jeśli tejże walki nie dostanie.

Gastelum – główny winowajca tych dramatów, który najprawdopodobniej zostanie za swoją wpadkę zawieszony tylko na trzy miesiące – wyszedł jednak do Pająka z propozycją.

Przepraszam i składam wyrazy szacunku, nie dam rady zatańczyć w Rio. Może zatańczymy w Nowym Jorku w lipcu?

Młodzian odpowiedział też jednemu z fanów, którzy zarzucił mu, że bije się tylko ze starymi zawodnikami, którzy najlepsze lata mają już dawno za sobą.

Walczę z legendami!

Na ten moment nie wiadomo, jak na propozycję zapatruje się Brazylijczyk. Oceniając jednak przez pryzmat jego ostatnich wypowiedzi, w których nie szczędził UFC krytyki – delikatnie rzecz ujmując! – nie jest pewne, czy przyjmie zaproszenie Amerykanina.

*****

Nate Diaz: „Bijcie się ze sobą, sku*wiele”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button