Absolute Championship BerkutPolskie MMARosyjskie MMA

Karol Celiński vs. Luke Barnatt na ACB 88

Karo Celiński zmierzy się podczas gali ACB 88 z Luke’iem Barnattem w starciu, które może zagwarantować mu walkę o złoto kategorii półciężkiej czeczeńskiej organizacji.

Karol Celiński (15-6-1) powróci pod sztandar Absolute Championship Berkut podczas zaplanowanej na 16 czerwca gali ACB 88, która odbędzie się w australijskim Brisbane. Polski półciężki skrzyżuje rękawice z Luke’iem Barnattem (14-5), o czym doniósł portal MMAFighting.com.

Reprezentant olsztyńskiego Berkutu Arrachionu wygrał w 2017 roku wszystkie trzy walki pod banderą ACB, pokonując przez nokaut Łukasza Parobca oraz jednogłośnymi decyzjami sędziowskimi Vinny’ego Magalhaesa oraz Maxima Futina. W ten sposób utorował sobie drogą do drugiego miejsca rankingu kategorii półciężkiej ACB.

Luke Barnatt stoczył dla czeczeńskiej organizacji cztery pojedynki, przeplatając zwycięstwa z porażkami i występy w 185 funtach z występami w 205 funtach. Obie walki w kategorii średniej przegrał – przez szybki nokaut z Mamedem Khalidovem i przez niejednogłośną decyzję ze Scottem Askhamem – a obie w dywizji półciężkiej wygrał – z Maxem Nunesem i Maximem Futinem, obu kończąc uderzeniami.

W walce wieczoru rękawice skrzyżują w limicie kategorii półciężkiej Thiago Silva (20-7, 2 NC) i debiutujący pod flagą czeczeńskiej organizacji Chris Camozzi (24-13).

*****

Jan Błachowicz vs. Alexander Gustafsson II o pas – czy to możliwe?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button