Kacper Koziorzębski vs. Adam Niedźwiedź na KSW 54

Trzecie już starcie pomiędzy dwoma debiutantami – tym razem Kacprem Koziorzębskim i Adamem Niedźwiedziem – zostało dodane do rozpiski gali KSW 54.

Kacper Koziorzębski (6-2) i Adam Niedźwiedź (7-3) skrzyżują rękawice podczas zaplanowanej na 29 sierpnia gali KSW 54. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półśredniej.

O zestawieniu oficjalnie poinformowali organizatorzy.

Kacper Koziorzębski może pochwalić się serią czterech zwycięstw. Ostatnio był widziany w akcji podczas sierpniowej gali FEN 28, niespodziewanie pokonując jednogłośną decyzją sędziowską faworyzowanego Szymona Duszę.
Specjalizujący się w walce na chwyty Adam Niedźwiedź, który aż sześć z siedmiu zwycięstw w karierze odnosił przez poddania, wygrał dwa ostatnie pojedynki, oba pod sztandarem RWC. W kwietniu ubiegłego roku poddał trójkątem rękami Tomasza Terlikowskiego, a w lipcu tego roku ten sam los zafundował Alanasowi Dedulowi.

Rozpiska KSW 54

120,2 kg: Izu Ugonoh (0-0) vs. Quentin Domingos (5-1)
120,2 kg: Michał Andryszak (20-8) vs. Michał Kita (19-11-1)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (6-1) vs. Marian Ziółkowski (21-7)
61,2 kg: Paweł Polityło (4-2) vs. Bogdan Barbu (16-11)
70,3 kg: Sebastian Rajewski (8-5) vs. Armen Stepanyan (6-3)
77,1 kg: Adam Niedźwiedź (7-3) vs. Kacper Koziorzębski (6-2)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Walka zostałaby przerwana” – McGregor przekonany, że gdyby nie cofnął w ostatniej chwili nogi, pogruchotałby Diazowi kolano

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply