Jose Aldo łapie i rzuca na treningach – video


Jose Aldo umieścił w mediach społecznościowych migawki z treningu zapaśniczego przed walką z Jeremym Stephensem, podczas którego łapie i rzuca.

W ostatnich pięciu walkach były dominator kategorii piórkowej Jose Aldo podjął jedną tylko próbę obalenia – choć bezowocną.

W przeszłości natomiast Brazylijczyk odwoływał się do swoich ofensywnych zapasów znacznie częściej – i niewykluczone, że na okoliczność walki ze Jeremym Stephensem, z którym pójdzie w tany podczas lipcowej gali UFC on FOX 30, do zapasów powróci. Wskazywać mogą na to migawki z treningu zapaśniczego, które Junior opublikował w mediach społecznościowych.
31-letni zawodnik zapowiadał już kilka tygodni temu, że w starciu ze Stephensem zamierza powrócić do swoich korzeni – czyli przede wszystkim niskich kopnięć, z których nie korzystał od dawna, a które swego czasu siały spustoszenie w klatkach UFC i WEC.

W potyczce z kowadłorękim Amerykaninem na pewno jednak Brazylijczyk mógłby też zrobić użytek ze swoich czasami niedocenianych – a bardzo mocnych – ofensywnych zapasów. W przeszłości bowiem Jeremy Stephens był obalany przez takich zawodników jak Renato Moicano, Renan Barao, Max Holloway, Charles Oliveira, o Frankiem Edgarze nie wspominając.

*****

Tyron Woodley: „Ci dwaj rozważający walkę to najbardziej pi*dziarski ruch na tej planecie”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *