„Powiedz mi to prosto w twarz” – Jorge Masvidal zaatakował Leona Edwardsa na zapleczu – VIDEO


Zdemolowawszy Darrena Tilla w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 5 w Londynie, Jorge Masvidal rzucił się z pięściami na Leona Edwardsa na zapleczu O2 Arena.

– Może tak, a może nie – odpowiedział Jorge Masvidal na niesłyszalne słowa przechodzącego nieopodal Leona Edwardsa podczas udzielania wywiadu po gali – Hej, podejdź tu i powiedz mi to prosto w twarz.

Następnie ruszył niespiesznym krokiem z rękami za plecami w kierunku Brytyjczyka. Stając z nim oko w oko… rozpuścił nagle ręce, dosięgając Edwardsa czysto co najmniej jednym ciosem! Obu szybko jednak rozdzieliła ochrona i osoby znajdujące się w pobliżu.
Jako jednak, że w Londynie UFC nie podlega żadnym komisjom, to ewentualna karę Amerykaninowi wymierzyć mogą właśnie tylko Dana White i spółka. Chyba że Leon Edwards zgłosi sprawę na policję.

Jak poinformowała dziennikarka Laura Sanko, Gamebred kilkoma ciosami rozciął Leona Edwardsa, a obaj opuścili już arenę i nie będą udzielać więcej wywiadów.

Aktualizacja – Leon Edwards nie będzie zgłaszał sprawy na policję.

*****

Wyniki UFC Londyn: Jorge Masvidal ciężko nokautuje Darrena Tilla – VIDEO


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply