Jorge Masvidal kusi wielkim ogłoszeniem

Rozpędzony trzema efektownymi zwycięstwami Jorge Masvidal zasugerował w mediach społecznościowych rychłe ogłoszenie kolejnej walki.

Przed kilkoma dniami niewidziany w akcji od pięciu lat Nick Diaz stwierdził, że szykuje się wielka nowina i niedługo będzie znów walczył.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Tymczasem teraz bliźniaczo podobnie wypowiedział się też Jorge Masvidal, którego starszy ze stocktońskich braci wziął sobie na celownik kilka tygodni temu.

Nadchodzi wielka nowina

Gamebred udzielił w ostatnich dniach licznych wywiadów, w których nie ukrywał, że najbardziej interesującymi go starciami są te z Nickiem Diazem oraz Conorem McGregorem – w nich bowiem widzi największy potencjał finansowe, co jest dla niego priorytetem. Mając zaś na uwadze, że Irlandczyk ostatecznie w styczniu skrzyżuje rękawice z Donaldem Cerrone, w grze pozostał tylko Nick Diaz.

Jeśli kiedykolwiek był zmotywowany do walki, to uważam, że właśnie do tej będzie zmotywowany.

– powiedział Masvidal o starszym z braci Diaz.

Myślę, że skończy z tym, czym zajmował się w przeszłości i odnajdzie drogę w walce. Znając braci Diaz, ich miłość do walki i wzajemny szacunek, wiem, że gość wyjdzie tam ze wszystkim, co posiada. I to mnie kręci. Zróbmy to, kurwa. Nie odbierzesz mi niczego, co zdobyłem. Pukasz do moich drzwi, ale nie wpuszczę cię do środka. Zostaniesz tam, gdzie jesteś. Tak to widzę.

Jorge Masvidal wygrał w tym roku trzy walki, wyrastając na jedną z największych gwiazd UFC. Najpierw brutalnie znokautował Darrena Tilla, potem w pięć sekund usypiając Bena Askrena. Natomiast podczas nowojorskiej gali UFC 244 tak porozbijał Nate’a Diaza, że lekarz nie dopuścił go do czwartej rundy.

Wiodącemu od kilku lat rozrywkowe życie Nickowi Diazowi nie spodobały się wypowiedzi Gamebreda, który swoim zwyczajem chętnie opowiadał o udzielaniu chrztu Nate’owi Diazowi. Uznał to za zniewagę, za którą chętnie pokarze Ulicznika z Miami w oktagonie.
Jeśli mówi poważnie, podpisze kontrakt, a UFC spełni moje warunki finansowe, przechodzimy do rzeczy.

– powiedział Masvidal.

Będziemy odbierać dusze.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply