UFC

Jorge Masvidal aresztowany! Nieoczekiwany komentarz Khabiba Nurmagomedova!

Jorge Masvidal trafił za kraty po napaści na Colby’ego Covingtona, a oświadczenie w temacie wystosował… Khabib Nurmagomedov.
Dwa dni po napaści na Colby’ego Covingtona Jorge Masvidal został aresztowany, o czym doniósł portal TMZ.
Ulicznikowi z Miami postawiono między innymi zarzut pobicia. Chaos przypłacił atak wybitym zębem i obtarciem łokcia. Uszkodzenia miał też doznać jego Rolex.

Kaucję za wyjście z aresztu ustalono na $15 tys., co może oznaczać, że Masvidal jest już na wolności.

Napaść Ulicznika z Miami na Colby’ego Covingtona wywołała masę komentarzy wśród innych zawodników. Daniel Cormier stwierdził, że Gamebred przesadził, a Nate Diaz zrugał go za dziecinadę. Z kolei wsparcia Ulicznikowi udzielili między innymi Tyron Woodley czy Kelvin Gastelum.

W czwartkowy poranek głos w temacie niespodziewanie zabrał też… Khabiba Nurmagomedov. Najprawdopodobniej on, bo obszerna wiadomość pojawiła się na jego koncie na Twitterze, które swego czasu zwykł prowadzić zdecydowanie niepałający sympatią do Colby’ego Covingtona menadżer Ali Abdelaziz.
– Jeśli jesteś od kogoś silniejszy w oktagonie, nie znaczy to, że możesz obrażać jego dzieci – napisano na koncie Khabiba. – Nikt nie ma prawa, aby obrażać rodzinę kogoś innego.

– Gdy raz zdecydowałeś się pójść tą drogą, bądź przygotowany na poniesienie konsekwencji.

– Zostałeś zaatakowany przez profesjonalnego zawodnika, takiego samego jak ty. Te same gabaryty. A potem zgłaszasz go na policję?
– Myślę, że wszyscy półśredni powinni odmówić walki z Colbym. Po prostu nie akceptujcie tej walki. Po prostu niech siedzi bez walki. Prawdopodobnie mocno się to na nim odbije oraz na wszystkich innych zawodnikach, którym przemknie choćby przez głowę obrażanie rodzin, którzy prowokują zawodników do tego, aby ci poszukiwali ich w restauracjach, żeby tam załatwić sprawę.

Zakres kar, jakie grożą Jorge Masvidalowi są rozległy – może trafić nawet na 15 lat do więzienia, ale może też skończyć się grzywną w wysokości $10 tys.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 7

  1. Ja uważam że Jorge bardzo dobrze zrobił , sam osobiście bym tak zrobił , podejrzewam że sporo ludzi na jego miejscu też by tak zrobiło. Jeśli jesteś sportowcem to zachowuj się jak sportowiec , nie można obrażać i wtrącać w jakieś kłótnie rodziny bo to nie jest godne sportowca , tylko buraka. Jeśli zachowujesz się jak burak to zostaniesz po buracku rozliczony. A Colba pokazał tylko jakim jest Fraj… . Już dawno takie gadki jakie ma Colba powinny być karane , bo to jest co najmniej niesmaczne.

    1. Według mnie głupio się zachował Masvidal.

      Ale jak już się zdecydował na taki krok to mógł to zrobić porządnie. Wpadł, lutnął z zaskoczenia i się zawinął. Ależ go strasznie dojechał xD

      Z drugiej strony jakby zrobiła się z tego prawdziwa bijatyka, i Colby by się z zaczął bronić to Masvidal wymierzałby tą swoją vendettę…z pleców xd Więc może taktyczny odwrót był być może słaby PR-owo, ale przemyślany.

  2. Swoją drogą jaką trzeba być pizdą, żeby w takiej sytuacji zadzwonić na psy. Nie zebym się spodziewał więcej po ćwierćinteligencie i wielbicielu Pomarańczowego Donalda, ale i tak śmieszy. Wojownik, kurwa. Ha ha ha.

Dodaj komentarz

Back to top button