UFC

John Lineker kontuzjowany – dwóch Marlonów gotowych na walkę w zastępstwie z Jimmie Riverą

Marlon Moraes wyraża gotowość do wzięcia walki z Jimmie Riverą, któremu z gali UFC 219 wypadł właśnie rywal w osobie Johna Linekera.

Rozpiska zaplanowanej na 30 grudnia w Las Vegas gali UFC 219 doznała mocnego uszczerbku – a to dlatego, że z piekielnie istotnej dla układu sił w kategorii koguciej walki z Jimmiem Riverą zmuszony był z powodu kontuzji wycofać się John Lineker, który zresztą sam wystąpić miał w charakterze zastępstwa za kontuzjowanego Dominicka Cruza.

O wypadnięciu z Brazylijczyka poinformował portal MMAFighting.com.

Szybko jednak znalazł się zawodnik ze ścisłej czołówki, który wyraził gotowość na pójście w oktagonowe tany z Riverą – pomimo ledwie sześciu dni do gali. Jest nim były dominator kategorii koguciej WSoF Marlon Moraes, który zresztą garnął się do walki z Amerykaninem już wcześniej.

Jak tam, Jimmie Rivera? Teraz jesteśmy tylko ja i ty. Nie możesz już uciekać, więc zróbmy to.

Sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu Brazylijczyk rozpoczął swoją przygodę z UFC od niejednogłośnej porażki z Raphaelem Assuncao, ale później w ten sam sposób wypunktował Johna Dodsona, by następnie wziąć w zastępstwie walkę z Aljamainem Sterlingiem, którego ciężko znokautował dwa tygodnie temu podczas gali UFC Fight Night 123.

Poza nim gotowość do walki z Jimmie Riverą wyraził też pokonany ostatnio przez Johna Linekera Marlon Vera.

*****

Maciej Kawulski: „Kto chciałby zobaczyć go w KSW?”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button