„Jest ostatnio w gazie i walczy z pasją” – Edwards, Lee, Latifi i inni typują walkę Anderson vs. Błachowicz II


Zawodnicy UFC – wśród nich między innymi Leon Edwards, Kevin Lee oraz Ilir Latifi – wytypowali rewanżowe starcie Jana Błachowicza z Coreyem Andersonem.

Gala UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho zostanie uświetniona rewanżowym pojedynkiem pomiędzy Janem Błachowiczem i Coreyem Andersonem – bardzo ważnym dla rozgrywki mistrzowskiej w kategorii półciężkiej.

Pięć lat temu to Amerykanin okazał się lepszy, pomiatając zapaśniczo Polakiem przez trzy rundy. Jak będzie teraz? Zapowiedź, typowanie i analizę walki przedstawiliśmy na Lowking.pl tutaj.

Jak natomiast pojedynek typują inni zawodnicy UFC? O to kilku z nich zapytał portal BJPenn.com.

Leon Edwards

Myślę, że Corey Anderson ponownie wygra. Mocno się poprawił od czasu pierwszej walki i uważam, że ponownie to jego czas.
Kevin Lee

Muszę postawić na Coreya Andersona. Jest ostatnio w gazie i walczy z pasją. Jan jest przebiegły, bo posiada wiele mocy, ale myślę, że Corey to ogarnie.

Ilir Latifi

Myślę, że walka będzie bardziej wyrównana niż za pierwszym razem. Pierwszą Cory zdominował zapasami, a teraz obaj wracają po świetnych występach. To będzie świetny pojedynek. Trudno wskazać zwycięzcę. Jeśli Corey ustawi walkę zapasami, wygra. Jeśli nie będzie w stanie, Błachowicz może wygrać. Zobaczymy. Gdybym jednak musiał kogoś wskazać, wskazałbym Andersona.

Sodiq Yusuff

Corey Anderson powinien być w stanie zamęczyć Błachowicza, męcząc go na siatce. Jan wygląda jednak dobrze fizycznie i ma dużo siły. Stawiam na Andersona.

Steven Peterson

Widzę to tak samo jak pierwszą walkę. Corey wyglądał doskonale w ostatniej walce z Johnnym Walkerem. Wykorzysta szybkie ręce i zapasy, aby wygrać decyzją.Devin Clark

To ciężka walka do wytypowania i naprawdę dobra. Walczyłem z Janem. To naprawdę twardy gość. Nie sądzę, żeby Corey Anderson go znokautował. Jeśli już, to zajedzie go zapasami. Jan ma czarny pas w jiu-jitsu. Dwaj twardzi goście. To będzie dobra walka, ale delikatnie skłaniam się ku Coreyowi. Może jednak pójść w obie strony.

Juan Adams

Stawiam na Coreya Andersona. Corey zaskoczył wielu ludzi w starciu z Johnnym Walkerem. Jeśli wyjdzie teraz podobnie, niewielu ludzi będzie w stanie go zatrzymać.

Artykuły / analizy poświęcone gali:

Techniczna analiza walki Błachowicz vs. Reyes
Analizy i typowanie gali
Przegląd bukmacherski gali
Zapowiedź gali i perspektywy Błachowicza
Jak oglądać galę – transmisja, rozpiska, informacje

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov odpowiedział na $100-milionową ofertę szejków za rewanż z Conorem McGregorem


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply