UFC

„Jest czarnym koniem dywizji” – Rafael Fiziev, Neil Magny i inni zawodnicy UFC typują walkę Mateusza Gamrota z Beneilem Dariushem

Jak pojedynek Mateusza Gamrota z Beneilem Dariushem typują zawodnicy UFC? Kogo widzą w roli faworyta?
Na nadwiślańskiej scenie MMA starcie Mateusza Gamrota z Beneilem Dariushem cieszy się oczywiście ogromnym zainteresowaniem, ale na świecie pozostaje ono nieco w tle innych wielkich walk, jakie odbędą się podczas arabskiej gali UFC 280 w Abu Zabi – mistrzowskich konfrontacji Charlesa Oliveiry z Islamem Makhachevem i Aljamaina Sterlinga z TJ-em Dillashawem czy też potyczki Petra Yana z Seanem O’Malleyem.

Nie ulega natomiast wątpliwości, że zwycięzca starcia Gamrota z Dariushem bardzo wyraźnie wzmocni swoją pozycję w rajdzie po tytuł mistrzowski wagi lekkiej. Bukmacherzy w roli faworyta – i to wcale nie minimalnego – widzą Polaka. Jak natomiast szanse rozkładają inni zawodnicy UFC? O to wybranych zapytał dziennikarz James Lynch.
Garrett Armfield

– Stawiam na Gamrota. Byłem pod dużym wrażeniem jego ostatniego występu. Bardzo techniczna walka z Armanem. Uważam, że zrobi swoją robotę.

Jordan Wright

– Bardzo lubię Dariusha i bardzo, bardzo chcę zobaczyć jego walkę z Islamem. Wielka szkoda, że do niej nie doszło. Stawiam na Dariusha.

Joseph Holmes

– Muszę postawić na Dariusha, bo po prostu więcej o nim wiem.

Josh Fremd

– Gamrot. Stawiam na Gamrota. To kawał zawodnika. Dariush też jest bardzo, bardzo mocny, więc szkoda, że w tym sporcie wygrywa tylko jeden, ale stawiam na Gamrota.Nate Maness

– Podoba mi się tu Gamrot. Uważam, że to czarny koń dywizji i spodziewam się, że to będzie walka wieczoru. Szala będzie przechylała się to na jedną, to na drugą stronę i ktokolwiek wygra, to będzie bliska decyzja.

Steve Garcia

– Muszę postawić tutaj na Dariusha. Mam wrażenie, że tak bardzo go zawsze skreślali, że już ma dość. Ma dość zadawania pytań, za cel stawiając sobie dojście do pasa. Myślę, że zrobi to, więc stawiam na Dariusha. Nie odmawiam jednak umiejętności Gamrotowi. Porządny koleś.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Chase Hooper

– To dobra walka. Postawię na Dariusha z powodu doświadczenia. To kawał weterana.

Max Griffin

– Stawiam na Dariusha. To czarny koń, naprawdę mocny, sprawny. Nie wygląda może zbyt przerażająco, ale sprzątnie cię rękami, nogami, jiu-jitsu. Uważam, że jest bardzo wszechstronny. Tak samo zresztą jak Gamrot, więc to będzie świetna walka. Beneil został jednak trochę oszukany przy tej niedoszłej walce z Makhachevem, więc stawiam na Dariusha.

Neil Magny

– Nie mogę nie stawiać na Beneila, bo jest OG. Gość, który zawsze daje radę. Jest tam, gdzie powinien być, czyli w Top 5. Zaczyna zyskiwać na rozpoznawalności, na co zasługiwał od wielu lat. Wyjdzie tam i pokaże ludziom, dlaczego jest w Top 5 i niedługo będzie walczył o pas.
Rafael Fiziev

– UFC powinno zrobić z tego walkę na zasadach ADCC, bo na pewno przez trzy rundy będą tam zapasy, zapasy, zapasy. Jestem pewien, że to będą trzy rundy zapasów – ale zapasów na bardzo wysokim poziomie.

– Myślę, że wygra Gamrot. Jest młodszy i tak dalej. Myślę, że wygra.

Całe nagranie poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button