Contender SeriesUFC

Jedyny zawodnik, który powstrzymał zapasy Khamzata Chimaeva – choć i tak skończył znokautowany – trafił do UFC

Khamzat Chimaev już od dawna wieścił Ikramowi Aliskerovowi UFC – i w końcu jego przepowiednie się spełniły.
Ikram Aliskerov (13-1) zasilił szeregi UFC. Podczas wtorkowej gali Contender Series w Las Vegas 29-letni Dagestańczyk poddał w pierwszej rundzie kimurą Mario Sousę (14-2), zapewniając sobie tym samym kontrakt z amerykańskim gigantem.

W 2019 roku Ikram Aliskerov skrzyżował rękawice z robiącym obecnie furorę w UFC Khamzatem Chimaevem. Przegrał co prawda przez nokaut w pierwszej rundzie, ale wcześniej fantastycznie wybronił się przed wszystkimi próbami zapaśniczymi Czeczena. Zapaśnicze fragmenty i cała walka poniżej.
Rywalizujący w wadze średniej Dagestańczyk może pochwalić się obecnie serią pięciu zwycięstw. W pokonanym polu zostawiał między innymi Denisa Tiuliulina.

Podczas konferencji prasowej po gali nieukrywający uznania dla Ikrama Aliskerova sternik UFC Dana White zapowiedział, że prawdopodobnie już na debiut zestawi go z przeciwnikiem z szerokiej czołówki.

Ikram Aliskerov był jednym z pięciu zawodników, którzy we wtorek otrzymali kontrakt z UFC. Poza nim pod strzechy organizacji trafili Farid Basharat (9-0), Trevor Peek (7-0), Bruna Brasil (8-2) oraz Daniel Marcos (13-0).

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button