UFC

Jan Błachowicz wśród dwóch zawodników, którzy znaleźli się na celowniku Johnny’ego Walkera

Rozdający swego czasu karty w wadze półciężkiej UFC Jan Błachowicz znalazł się na celowniku Johnny’ego Walkera.
Może i były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz o walce w ogóle teraz nie myśli, bo czeka go wielomiesięczna przerwa, ale licho nie śpi – Polak znalazł się na celowniku Johnny’ego Walkera.

Ostatnie dwa pojedynki Brazylijczyk stoczył z Magomedem Ankalaevem. W październiku zeszłego roku ich starcie zostało w kontrowersyjnych okolicznościach uznane za nieodbyte, a w styczniowym rewanżu Dagestańczyk znokautował Walkera w drugiej rundzie. Tym samym seria trzech kolejnych zwycięstw Brazylijczyka dobiegła końca.
Sklasyfikowany na 7. miejscu w rankingu wagi półciężkiej Walker garnie się już do powrotu do oktagonu. Jak zdradził w rozmowie z AGFight.com, na oku ma dwóch przeciwników.

– Muszę popatrzeć teraz na ranking i zobaczyć, kto ma już zestawione walki i kto nie ma – powiedział. – Mam w głowie dwa nazwiska. Zobaczmy, czy UFC mi je zaproponuje. Chcę walczyć najszybciej, jak to możliwe. Jestem już zdrowy, rozpocznę obóz i zacznę przygotowania.

– W głowie mam dwóch rywali. Jan Błachowicz. Może pojawi się okazja na walkę z nim. Albo Volkan Oezdemir. Zobaczmy, czy UFC zorganizuje mi jedną z tych walk. Jestem w rankingu między nimi. Chętnie wyjdę do tego, którego mi zaproponują.

Cieszyński Książę do akcji wróci jednak dopiero pod koniec roku. Wycofawszy się z rewanżu z Aleksandarem Rakiciem, poddał się w grudniu operacji prawego barku. W marcu pójdzie natomiast ponownie pod nóż, tym razem naprawiając bark lewy. Do akcji powróci dopiero pod koniec roku.Volkan Oezdemir ostatni pojedynek stoczył we wrześniu ubiegłego roku, poddając w pierwszej rundzie Bogdana Guskova. Póki co nie ma żadnej zaplanowanej walki.

Jan Błachowicz vs. Johnny Walker - kto wygrałby?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button