Polskie MMAUFC

Jan Błachowicz vs. Aleksandar Rakić walką wieczoru marcowej gali UFC FN

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz powróci do oktagonu 26 marca przyszłego roku, stając w szranki z Aleksandarem Rakiciem.
Potwierdziły się doniesienia, które od kilku tygodni przewijały się w przestrzeni medialnej. Pojedynek Jana Błachowicza (28-9) z Aleksandarem Rakiciem (14-2) uświetni galę UFC Fight Night, która odbędzie się 26 marca w nieujawnionej jeszcze lokalizacji.
O zestawieniu pojedynku nieoficjalnie poinformował portal MMAJunkie.com.

Kilka godzin temu podpisanie kontraktu na walkę potwierdził w mediach społecznościowych austriacki Serb, który ostatnio szlifuje formę między innymi z Roberto Soldiciem.

Polak kilka tygodni temu stracił tytuł mistrzowski, przegrywając z Gloverem Teixeirą przez poddanie w drugiej rundzie w daniu głównym gali UFC 267 w Abu Zabi.Okupujący 3. miejsce w rankingu i od dawna celujący w złoto Aleksandar Rakić wygrał sześć z dotychczasowych siedmiu walk, jakie stoczył pod sztandarem amerykańskiego giganta. W ostatnich potyczkach pokonywał decyzjami sędziowskimi Thiago Santosa i Anthony’ego Smitha.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Wstępnie przyjrzeliśmy się tej walce na Lowking.pl przed dwoma tygodniami (poniżej fragmenty).

Starcie nie zapowiada się na przysłowiowy spacerek dla Jana Błachowicza. Aleksandar Rakić to dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi, wszechstronny i bardzo wyrachowany zawodnik, który potrafi odnaleźć się w każdej płaszczyźnie. Młodszy od Polaka o prawie dekadę, prawdopodobnie sporo szybszy. Natomiast w starciach z rywalami obdarzonymi mocnym ciosem – a takim jest Cieszyński Książę – Serb nie grzeszy aktywnością, będąc niebywale ostrożnym. Może stanowić to szansę dla Polaka. Natomiast Bóg jeden raczy wiedzieć, w jakiej formie i przede wszystkim z jakim nastawieniem podejdzie do walki Jan Błachowicz. W dniu walki będzie miał już na karku 39 lat.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Jan Błachowicz – 1.70
Aleksandar Rakić – 2.15

Wstępny typ:

Aleksandar Rakić

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button