Jan Błachowicz coraz większym underdogiem – kursy bukmacherskie na mistrzowskie walki UFC 259

Rośnie kurs bukmacherski na zwycięstwo mistrza wagi półciężkiej UFC Jana Błachowicza w starciu z Israelem Adesanyą.

Na stronie naszego partnera FORTUNY Online są dostępne kursy bukmacherskie na wszystkie walki zbliżającej się wielkimi krokami gali UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya, która odbędzie się 6 marca w Las Vegas.

Wydarzenie uświetnią trzy walki mistrzowskie – w kategoriach półciężkiej, koguciej oraz piórkowej kobiet. Jak w tej chwili wyglądają kursy bukmacherskie na te właśnie starcia?
Na zdecydowanie najbardziej wyrównany z tych pojedynków – przynajmniej pod względem kursów – zapowiada się ten o tron 135 funtów pomiędzy Petrem Yanem i Aljamainem Sterlingiem.

Specjalizujący się przede wszystkim w szermierce na pięści i kopnięcia rosyjski mistrz jest niewielkim faworytem – kurs na jego wygraną wynosi 1.65. Natomiast zwycięstwo wyróżniającego się w obszarze zapaśniczym amerykańskiego pretendenta jest wyceniane na 2.11.
Zwycięstwo Petra Yana – 1.65
Zwycięstwo Aljamaina Sterlinga – 2.11

Zapowiedź walki, jej wstępną analizę oraz wstępny typ na zwycięzcę przedstawiliśmy tutaj. Kursy otwarcia prognozowaliśmy na 1.55 – 2.45 na zawodnika z Syberii.

Z kolei w starciu o złoto 145 funtów kobiet podwójna mistrzyni Amanda Nunes jest gigantyczną faworytką. Kurs na jej triumf wynosi ledwie 1.07. Wiktoria Megan Anderson jest natomiast warta aż 6.83.

Zwycięstwo Amandy Nunes – 1.07
Zwycięstwo Megan Anderson – 6.83W walce wieczoru gali, na szali której znajdzie się pas mistrzowski wagi półciężkiej, Jan Błachowicz jest bukmacherskim underdogiem. Kurs na jego obronę tytułu wynosi 2.69, podczas gdy zmiana na tronie – czyli wiktoria Israela Adsanyi – jest wyceniana na 1.41.

Zwycięstwo Jana Błachowicza – 2.69
Zwycięstwo Israela Adesanyi – 1.41

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Oznacza to, iż wzrósł kurs na triumf cieszynianina i spadł na zwycięstwo Adesanyi. Jeszcze bowiem trzy tygodnie temu Polak był odrobinę mniejszym underdogiem: 2.52 – 1.46.

Zapowiedź walki, jej wstępną analizę oraz wstępny typ na zwycięzcę przedstawiliśmy tutaj. Prognozowaliśmy otwarcie kursów na poziomie 1.50 – 2.50 na Nigeryjczyka.
Przypominamy też, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy Bonus do 2230 PLN, na który składają się:

  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus do depozytu do 2000 PLN
  • freebet 20 PLN

Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. maklowiczrapu

    23 lutego 2021 at 10:22

    I fajnie, można zarobić pieniążki ;)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply