Jan Błachowicz underdogiem – kursy bukmacherskie na walkę z Israelem Adesanyą ujawnione!

Bukmacherzy faworyzują mistrza wagi średniej Israela Adesanyę w starciu z rozdającym karty w kategorii półciężkiej Janem Błachowiczem.

Na stronie naszego partnera FORTUNY Online są dostępne kursy bukmacherskie na starcie o tytuł mistrzowski wagi półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem i Israelem Adesanyą, które zwieńczy galę UFC 259 zaplanowaną na 6 marca w Las Vegas.

Cieszyński Książę sięgnął po zwakowane wcześniej przez Jona Jonesa złoto we wrześniu ubiegłego roku, nokautując Dominicka Reyesa podczas gali UFC 253. Będzie to jego pierwsza obrona tytułu.
Niepokonany Israel Adesanya od 2019 roku zasiada na tronie kategorii średniej, który obronił już dwa razy, wypunktowując Yoela Romero i deklasując Paulo Costę. Nigeryjczyk stanie przed szansą na dołączenie do Conora McGregora, Henry’ego Cejudo, Daniela Cormiera i Amandy Nunes jako jedynych mistrzów w dziejach UFC, którzy jednocześnie posiadali tytuły w dwóch różnych wagach.

Wyraźnym bukmacherskim faworytem jest debiutujący w 205 funtach UFC Israel Adesanya. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.46. Udana obrona tytułu przez cieszynianina jest wyceniana na 2.52.

Zwycięstwo Jana Błachowicza – 2.52
Zwycięstwo Israela Adesanyi – 1.46

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Zapowiedź walki, jej wstępną analizę oraz wstępny typ przedstawiliśmy tutaj.

Przypominamy, że Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Bonus do 2230 PLN, na który składają się:

  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus do depozytu do 2000 PLN
  • freebet 20 PLN

Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply