UFC

Jamahal Hill vs. Anthony Smith walką wieczoru marcowej gali UFC Fight Night

W starciu, które stanowić może dla niego eliminator do walki o pas wagi półciężkiej, kowadłoręki Jamahal Hill stanie w szranki z zaprawionym w bojach Anthonym Smithem.
Ważny dla układu sił w wadze półciężkiej pojedynek pomiędzy Jamahalem Hillem (11-1) i Anthonym Smithem (36-17) uświetni galę UFC Fight Night, która odbędzie się 11 marca, prawdopodobnie w Las Vegas.
O zestawieniu walki doniosły MMAFighting.com oraz MMA Island.

Sklasyfikowany na 6. miejscu w rankingu Jamahal Hill znajduje się na fali trzech zwycięstw przez nokauty – z Jimmym Crutem, Johnnym Walkerem i Thiago Santosem. Jedynej porażki w karierze doznał w starciu z Paulem Craigiem.Okupujący 5. miejsce w rankingu Anthony Smith – były pretendent do pasa mistrzowskiego – ostatniego pojedynku miło wspominał nie będzie. W lipcu przegrał bowiem przez techniczny nokaut z Magomedem Ankalaevem, z walki wychodząc z kontuzją nogi. Porażka ta przerwała jego serię trzech zwycięstw – z Ryanem Spannem, Jimmym Crutem i Devinem Clarkiem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Mając na uwadze trajektorię karier obu zawodników, w roli faworyta tej walk wskazać trzeba Hilla, który będzie niezwykle groźny w płaszczyźnie bokserskiej. Z drugiej zaś strony, Smith będzie miał po swojej stronie doświadczenie oraz parter.

Przewidywane kursy bukmacherskie


Jamahal Hill – 1.50
Anthony Smith – 2.50

Wstępny typ

Jamahal Hill
Rozpiska UFC Fight Night

Walka wieczoru

205 lb: Jamahal Hill (11-1) vs. Anthony Smith (36-17)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button