Jaki będzie klucz do zwycięstwa z Roberto Soldiciem? Mamed Khalidov zaskoczył odpowiedzią!

Mamed Khalidov i Roberto Soldić wskazali kluczowy czynnik, który ich zdaniem zadecyduje o wyniku walki.
Po ostatnim staredownie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem, który odbył się podczas piątkowej ceremonii prezentacji zawodników, Mateusz Borek uciął sobie z oboma krótką pogawędkę.
Dziennikarz zapytał obu zawodników o kluczowy czynnik, który ich zdaniem zadecyduje o wyniku walki. Odpowiedź Czeczena okazała się zaskakująca…

– Przygotowanie kondycyjne – powiedział. – Tak. Myślę, że w jego i w moim przypadku. W swoim wieku muszę być przygotowany fizycznie i kondycyjnie na tego młodego wilka.

Zapytany, czy prognozuje, że walka potrwa „nieco dłużej”, Khalidov nie zawahał się.

– Mam nadzieję – odparł.

Tylko raz w karierze walka 41-letniego obecnie Mameda Khalidova wyszła poza trzecią rundę – w 2010 roku przewalczył 25 minut w rewanżu z Jorge Santiago w ramach gali Sengoku, przegrywając jednogłośną decyzją sędziowską.

Jaki natomiast element za najważniejszy uważa Robocop?– Kluczem będzie bycie sobą, robienie tego, co zawsze – powiedział. – Kluczem będzie niezmienianie niczego. Stoi na mojej drodze. Klucz to zwycięstwo. Wygranie. Jestem gotowy na każdy element walki.

– Mówią, że nie mam grapplingu, ale wierzę w swój grappling.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Zapytany o aspekty kondycyjne, które wskazał Khalidov, Soldić przytaknął.

– Tak – powiedział. – Toczył 5-rundową walkę, której ja nigdy nie miałem, więc… Kluczem będzie to, kto będzie sprytniejszy. Oczywiście on posiada duże doświadczenie, ale wierzę w siebie. Spróbuję pokazać to jutro ponownie i iść dalej. Po tej walce być może będzie kolejny potwór, kolejna bestia.
Artykuły poświęcone KSW 65:

Analiza i typ na walkę Khalidov vs. Soldić
Typowanie KSW 65
Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply