Bukmacher MMAKSWPolskie MMAZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSW

Przegląd bukmacherski #42 – KSW 65: Khalidov vs. Soldić

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali KSW 65: Khalidov vs. Soldić, która odbędzie się dzisiaj w Gliwicach.

W 42. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę KSW 65: Khalidov vs. Soldić.

Mamed Khalidov vs. Roberto Soldić 2.59 – 1.50

Do szczegółowej analizy tej walki zapraszam tutaj. Tam szczegółowo wyjaśniłem, dlaczego w roli umiarkowanego faworyta widzę Roberto Soldicia. Jak natomiast ma się to do kursów bukmacherskich?

Otóż, uważam je za dobrze odzwierciedlające szanse na zwycięstwo obu zawodników. Rozumiem natomiast, że fani Mameda Khalidova mogą w 2.59 widzieć dobrą okazję, podczas gdy zwolennicy talentu Chorwata pewnie nie pogardzą 1.50. Osobiście odrobinę bliżej jest mi do tej drugiej grupy, bo Robocop to zawodnik walczący metodycznie z odpowiedzialną defensywą, ale… Te 1.50 szaleństwem nie jest.

Przyznam natomiast szczerze, że zadumałbym się nad dwoma zdarzeniami dotyczącymi długości pojedynku. Nie zdziwi mnie tutaj bowiem, jeśli wejdzie on w rundy mistrzowskie. Soldić będzie nacierał, ale z pewną dozą bezpieczeństwa, zdając sobie sprawę z kreatywności i nieprzewidywalności Czeczena, a ten hasał będzie do boków, czając się na tę jedną jedyną akcję – bez powodzenia. Dlatego też pochyliłbym się nad kursami 1.50 na liczbę rund większą od 2,5 – opcja bezpieczniejsza – oraz 2.38 na liczbę rund większą od 3,5 – opcja ryzykowniejsza.

Jako że typuję tutaj wygraną Chorwata decyzją, to zastanowiłbym się też nad kursem 4.50 na taki właśnie scenariusz.

Zwycięstwo Mameda Khalidova – 2.59
Zwycięstwo Roberto Soldicia – 1.50
Zwycięstwo Roberto Soldicia na punkty – 4.50
Liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.50
Liczba rund: więcej niż 3,5 – 2.38

Daniel Torres vs. Salahdine Parnasse 3.56 – 1.25

Pomimo iż w pierwszej walce Daniel Torres wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie, w rewanżu spodziewam się wygranej Salahdine’a Parnasse’a – i to relatywnie gładkiej. Jeśli odrobinę ograniczy podejmowane w klatce ryzyko – a tak właśnie uczynił w ostatnim starciu z Filipem Pejiciem – Brazylijczyk będzie miał piekielnie trudne zadanie. W technicznym kickbokserskim boju nie daję mu z Francuzem większych szans. Jego szansą i nadzieją jest bójka, może instynktowna gilotyna.

Natomiast kurs 1.25 na triumf Parnasse’a za atrakcyjny nie uważam. Także w tym starciu rozważyłbym długość walki – a konkretnie więcej niż 3,5 rundy za 1.65.

Zastanowić można się też na 2.50 na wiktorię Francuza decyzją sędziowską. Jak bowiem wspomniałem, wielkiej ofensywy się po nim nie spodziewam – nie wspominając o tym, że kowadeł w pięściach nie ma – a Torres to zawodnik charakterny, do skończenia niełatwy.

Zwycięstwo Daniel Torresa – 3.56
Zwycięstwo Salahdine’a Parnasse’a – 1.25
Zwycięstwo Salahdine’a Parnasse’a przez decyzję – 2.50
Liczba rund: więcej niż 3,5 – 1.65

Damian Stasiak vs. Lom-Ali Eskijew 3.32 – 1.33

Widzę tutaj Lom-Ali Eskijewa w roli dużego faworyta. Tak dużego, że nawet 1.33 na jego wiktorię uważam za przyzwoity kurs.

Patriotycznie można oczywiście zadumać się nad 3.32 na triumf Polaka, ale uważam, że do zwycięstwa będzie potrzebował rażącego błędu w parterze ze strony rywala. A takowych silny jak tur Eskijew raczej nie zwykł popełniać.

Pomyślałbym też nad kursem 2.00 na scenariusz, w którym o wyniku tego starcia zadecydują sędziowie punktowi. Stasiaka skończył łatwo nie jest.

Zwycięstwo Damiana Stasiaka – 3.32
Zwycięstwo Lom-Ali Eskijewa – 1.33
Walka zakończy się decyzją sędziowską – 2.00

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Miroslava Broza – 2.83
Walka Kita vs. Samociuk zakończy się w 1.rundzie – 2.35

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button