UFC

Jake Ellenberger funduje Mattowi Brownowi pierwszy nokaut w karierze!

Jake Ellenberger ubił soczystym kopnięciem na korpus Matta Browna na gali UFC 201 w Atlancie.

W krótkiej, ale piekielnie intensywnej walce w kategorii półśredniej Jake Ellenberger (31-11) ubił Matta Browna (20-15).

Już w pierwszej akcji walki Jake Ellenberger posłał Matta Browna na deski, ustawiając go sobie podwójnym jabem i posyłając na deski potężnym prawym – rzucił się potem z szalonymi atakami, aby ubić Nieśmiertelnego.

Ten jednak sobie znanym sposobem przetrwał, choć gdy wstał, nadal wydawał się mocno naruszony, przyjmując jeszcze szereg kolejnych ciosów. Pomimo tego przetrwał wszystkie te uderzenia, ruszając do ofensywy i rzucając Ellenbergera na siatkę. Wydawało się, że przejmuje stery pojedynku w swoje ręce, bo Juggernaut z każdą sekundą tracił animusz. Jednak w pewnej chwili wystrzelił z soczystym kopnięciem na korpus, po którym Brown złożył się w pół i padł na deski, nie wyrażając żadnej ochoty do kontynuowania pojedynku. Kilka dodatkowych ciosów z góry w wykonaniu Ellenbergera dopełniło dzieła zniszczenia.

Juggernaut tym sposobem ratuje swój kontrakt z UFC, podnosząc się po dwóch porażkach i serwując Nieśmiertelnemu pierwszą w karierze porażkę przez nokaut.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button