„Hej, je*ani eksperci…” – Andrei Arlovski reaguje na klęskę Fedora


Andrei Arlovski wykorzystał nokaut Ryana Badera na Fedorze Emelianenko w swojej prywatnej rozgrywce z nieprzychylnymi mu fanami.

Reakcja Andreia Arlovskiego na nokaut Ryana Badera na Fedorze Emelianenko w walce wieczoru sobotniej gali Bellator 214 w Los Angeles okazała się bardzo oryginalna – w niczym nie przypominając reakcji innych zawodników na triumf Amerykanina i klęskę Rosjanina.

Białoruski Pitbull postanowił bowiem nokaut na swoim niegdysiejszym oprawcy wykorzystać do… pognębienia nieżyczliwych mu fanów?

Hej, jebani eksperci…. Cześć!!! Co??? Nie ma, kurwa, opcji, ma szklaną szczękę??? IDIOCI, szanujcie innych…
Białorusin prawdopodobnie wypowiedzi te kieruje pod adresem fanów, którzy od lat śmieją się z jego odporności, zarzucając mu, że posiada szklaną szczękę. W rosyjskiej wersji wpisu Arlovski sam natomiast określił Fedora mianem Emelya, co może nosić pewne znamiona szyderstwa.

Obaj zawodnicy spotkali się dekadę temu. Arlovski radził sobie na początku walki nieźle, ale ostatecznie skończył ciężko znokautowany w pierwszej rundzie. Od dawna nie ukrywa, że jest to jedyne starcie w karierze, które śni mu się po nocach jako największa zaprzepaszczona okazja.

Białorusin przegrał trzy ostatnie walki w UFC i jego dalsza przygoda pod sztandarem amerykańskiego giganta stoi pod znakiem zapytania – nawet pomimo tego, że ostatnia przegrana z Walterem Harrisem zostanie prawdopodobnie zmieniona na no-contest z powodu wpadki dopingowej Amerykanina.

Tymczasem wraz z klęską z Baderem kontrakt Emelianenki z Bellatorem dobiegł końca i póki co nie wiadomo nic o jego dalszych planach.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *