Bader ekspresowo ubija Fedora, wygrywa Grand Prix – VIDEO

Fedor Emelianenko nie sprostał faworyzowanemu Ryanowi Baderowi, przegrywając przez szybki nokaut w finale Grand Prix wagi ciężkiej.

W walce wieczoru gali Bellator 214 mistrz kategorii półciężkiej Ryan Bader (27-5) znokautował legendarnego Fedora Emelianenko (38-6) w ledwie 35 sekund, zwyciężając Grand Prix i rozsiadając się na tronie mistrzowskim wagi ciężkiej.
Fedor od początku czai się, Ryan mobilny, hasa przed nim żwawo. Czaruje lewicą, próbuje bezpośredniego lewego sierpa, ale pruje powietrze. Fedor z nisko opuszczonymi rękami, naładowaną prawicą, gotową do wystrzału. Amerykanin ruchliwy, od lewej do prawej, markuje ataki. Trafia szybkim lewym prostym – i, jak się okaże, ustawia sobie w ten sposób Fedora pod nokaut. Chwilę potem doskakuje bowiem z bezpośrednim lewym sierpem – jak w walce z Muhammadem Lawalem – dosięgając czysto spodziewającego się jaba Ostatniego Cara! Rosjanin pada na deski, okrutnie naruszony! Dobitka z góry! Koniec!

Po wszystkim Darth oddał szacunek rosyjskiej legendzie, nie ukrywając, że walka z Fedorem była dla niego zaszczytem.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Knapje

    27 stycznia 2019 at 12:49

    Moussasi vs Bader
    Make it happen.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply