UFC

Gray Maynard vs. Ryan Hall na TUF 24 Finale

W swojej drugiej walce w kategorii piórkowej były pretendent do pasa mistrzowskiego kategorii lekkiej Gray Maynard skrzyżuje rękawice z Ryanem Hallem.

Starcie w kategorii półśredniej pomiędzy dwoma zwycięzcami The Ultimate Fighter, Gray’em Maynardem (12-5-1) i Ryanem Hallem (5-1), zostało dodano do karty walk finałowej gali TUF 24, która odbędzie się 3 grudnia w Las Vegas. O zestawieniu poinformował portal Las Vegas Review-Journal.

Maynard po czterech kolejnych porażkach – w tym trzech przez nokauty – zdecydował się przenieść do kategorii piórkowej, gdzie w końcu odbił się od dna, w lipcu na gali na TUF 23 Finale wypunktowując Fernando Bruno.

Hall stoczył jak dotychczas tylko jedną walkę pod banderą UFC, na finałowej gali TUF 22 pokonując jednogłośną decyzją Artema Lobova i tym samym wygrywając cały turniej.

Stylistycznie może być to dobre zestawienie dla Bully’ego, ponieważ dysponuje on zapasami, aby powstrzymać obalenia świetnie prezentującego się w parterze Halla, w walce na pięści i kopnięcia powinien mieć przewagę. Biorąc jednak pod uwagę zaawansowany wiek Maynarda i schyłkowy etap kariery, na którym się znajduje – nawet w walce z Bruno nie prezentował się najlepiej – trudno wykluczyć jakikolwiek rezultat.

Predykcja kursów bukmacherskich:

Gray Maynard – 1.70
Ryan Hall – 2.00

Rozpiska TUF 24 Finale

Walka wieczoru

125 lbs: Demetrious Johnson (24-2-1) vs. TBD – o pas kategorii muszej

Pozostałe

125 lbs: Joseph Benavidez (24-4) vs. Henry Cejudo (10-1)
145 lbs: Gray Maynard (12-5-1) vs. Ryan Hall (5-1)

Powiązane artykuły

Back to top button