„Głupek, w którego wpompowali pieniądze, wygrał” – Paul Daley rozgoryczony po porażce z Michaelem Pagem


Paul Daley zabrał w mediach społecznościowych głos na temat przegranej walki z Michaelem Pagem podczas gali Bellator 216.

Paul Daley zapowiadał rozbicie Michaela Page’a w pył w walce wieczoru wczorajszej gali Bellator 216 w Uncasville, ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Po pełnej zapasów i parteru – inicjowanych przez Semtexa – walce sędziowie nie mieli wątpliwości, wskazując jednogłośnie na Venoma, który tym samym obronił nieskazitelny rekord, awansując do półfinału Grand Prix wagi półśredniej, gdzie czeka już na niego Douglas Lima.

Daley natomiast podsumował walkę w mediach społecznościowych.

Jestem rozczarowany. Politycy MMA i Bellator chronią swoją inwestycję. Czuję, że wygrałem trzy rundy do dwóch. Moim zdaniem pokonałem tego głupca. Naprawdę. Bliska walka. To po prostu smutne, że MMA podąża drogą boksu. Jestem „uderzaczem”, który robił zapasy, więc przegrywam, a głupek, w którego wpompowali pieniądze, wygrywa.

Czekam na powrót do domu do rodziny i normalności.
Dla 36-letniego Brytyjczyka jest to druga porażka z rzędu pod flagą Bellatora. Poprzednio przegrał na punkty z Jonem Fitchem.

*****

Typowanie UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply