Gala Bellator 241: Pitbull vs. Carvalho odwołana w ostatniej chwili

Gala Bellator 241, którą miało uświetnić starcie Patricio Freire z Pedro Carvalho, została odowłana.

Na kilka godzin przed rozpoczęciem dzisiejsza gala Bellator 241, która miał odbyć się w Uncasville w stanie Connecticut, została oficjalnie odwołana, o czym poinformowali organizatorzy. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa.

Wczoraj poinformowano co prawda, że wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem, ale bez udziału publiczności – jednak dzisiaj galę odwołano, decyzję tę motywując troską o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w organizację oraz zawodników.

Gala odbędzie się w innym – nieokreślonym – terminie.
W walce wieczoru podwójny mistrz – kategorii lekkiej i piórkowej – Patricio Freire miał skrzyżować rękawice z Pedro Carvalho w ramach ćwierćfinału Grand Prix wagi piórkowej, kładąc oczywiście na szali pas mistrzowski.

Jak doniósł nieoficjalnie dziennikarz Ariel Helwani, zawodnicy, którzy mieli wystąpić dziś wieczorem, otrzymają całość lub większą część przewidywanych gaż.Bellator znajduje się w o tyle korzystnej sytuacji, że kolejna gala jest zaplanowana dopiero na 9 maja w San Jose – mają ją uświetnić dwa pojedynki mistrzowskie. Do obrony tytułu w 205 funtach stanie Ryan Bader, który zmierzy się z Vadimem Nemkovem, a o zwakowany przez Rafaela Lovato Jr. pas 185 funtów powalczą Gegard Mousasi i czempion wagi półśredniej Douglas Lima.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„W moich oczach Joanna jest mistrzynią” – Conor McGregor wspiera Joannę Jędrzejczyk

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply