UFC

Freddie Roach: „Chętnie przygotuję Conora na Mayweathera”

Freddie Roach opowiada o możliwych treningach z Conorem McGregorem przed potencjalną walką z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Conor McGregor i Floyd Mayweather Junior robią, co mogą, aby temat ich potencjalnej walki pozostał na topie.

https://www.instagram.com/p/BGA9d4kx3Ya/

Jak poinformował w programie Inside MMA słynny trener bokserski Freddie Roach, Mayweather Jr. spotkał się z nim, próbując przekonać go, by przygotował Conora McGregora do walki.

Jest wiele plotek, że dostaję telefony od Conora, abym go trenował – nie są prawdziwe. Nie dzwonił do mnie jeszcze, ale Mayweather przyszedł do mojego klubu w zeszłym tygodniu i poprosił, aby przyjął tę pracę, jeśli zostanie mi zaoferowana. Powiedział, że do walki dojdzie i wszyscy zarobimy dużo pieniędzy.

Odpowiedziałem mu: „Potrzebowałbym trzech lat, żeby chociaż przygotować go do walki z tobą”. Nie uważam, aby było możliwe, by zawodnik MMA walczył z bokserem, a nawet nie sądzę, by było to uczciwe. Zależy jeszcze od zasad, ale jedna osoba będzie miała zbyt dużą przewagę. Mayweather by go wyboksował z łatwością. Conor McGregor wydaje się twardym gościem i tak dalej, ale bycie twardym niewiele pomoże ci w boksie.

Wiem, że trenował w Wild Card West, jednym z moich klubów na zachodnim wybrzeżu, i sparował z kilkoma zawodowymi bokserami, których tam mam. Słyszałem, że nie radził sobie najlepiej z nimi.

Roach nie ukrywa jednak, że jeśli rzeczywiście padnie propozycja, by zająć się przygotowaniami McGregora na starcie z Mayweatherem, podejmie się wyzwania.

Pracuję w klubie 12 godzin dziennie. Lubię mieć, co robić. Myślę, że moglibyśmy mu pomóc. Gdyby przyszedł i zapytał, z wielką chęcią bym mu pomógł.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button