UFC

Frankie Edgar gotowy na Conora McGregora

Niepokonany od pięciu walk Edgar jasno deklaruje, że jest gotowy na starcie z Conorem McGregorem o pas dywizji piórkowej.

Jeszcze dobrze nie opadły emocje po niespodziewanym zwycięstwie Nate’a Diaza nad Conorem McGregorem, a już do walki z charyzmatycznym Irlandczykiem garnie się kilku zawodników.

Po nieudanej wycieczce do wyższej kategorii wagowej, sam Notorious zapowiedział, iż zamierza teraz zejść w dół i bronić pasa mistrzowskiego, który zdobył w dywizji piórkowej. Zaraz po jego deklaracji, Jose Aldo zgłosił chęć rewanżu z Irlandczykiem, aby zrewanżować się McGregorowi i odzyskać tytuł mistrzowski utracony na UFC 194.

O swoje upomniał się również niepokonany w oktagonie od trzech lat Frankie Edgar. The Answer miał słowną obietnicę ze strony Dany White’a o tym, że dostanie swoją szansę walki o pas, jednak nie wykluczone, że włodarze organizacji zechcą zestawić Conora w rewanżu z Brazylijczykiem.

34-letni Amerykanin przekonuje, że teraz jego kolej i to on powinien powitać McGregora w powrocie do dywizji piórkowej po wycieczce na jedną walkę do kategorii półśredniej.

Zakładam, że teraz nie ma innego wyboru, niż zejść w dół i bronić pasa dywizji piórkowej; i czekam na niego. Wiem, że Jose Aldo walczy o rewanż. Miał szansę. Conor pokonał Aldo w trzynaście sekund. Idę po to i zdobędę swój pas. Jestem niewiadomą. Mam zamiar niepokoić tych ludzi. Chcę tej walki.

Kogo widzielibyście w kolejnej walce przeciwko Conorowi w jego pierwszej obronie pasa dywizji piórkowej? Jose Aldo, Frankiego Edgara, czy może kogoś innego?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button