Bellator

Fedor Emelianenko z krótkim komentarzem po klęsce z Ryanem Baderem

W mediach społecznościowych Fedora Emelianenki pojawiło się krótkie podsumowanie po fatalnym występie z Ryanem Baderem w walce wieczoru gali Bellator 214.

Nie będzie miło wspominał wczorajszej gali Bellator 214 w Los Angeles legendarny Fedor Emelianenko. W finale Grand Prix wagi ciężkiej Rosjanin przegrał bowiem przez nokaut w ledwie 35 sekund z Ryanem Baderem.

Po walce Ostatni Car nie był dostępny dla dziennikarzy, ale na jego oficjalnym koncie na Instagramie pojawił się krótki wpis, w którym podsumował nieudane starcie.

https://www.instagram.com/p/BtJYPZkB91s/

Czuję się po walce dobrze, rozcięcie nad okiem nie jest duże, wczoraj założono mi kilka szwów. Myślę, że wszystko zaleczy się w kilka tygodni. Chcę podziękować wszystkim, którzy pomogli mi się przygotować, którzy pojawili się na walce i którzy wstali wcześnie rano, żeby ją obejrzeć. Dziękuję za wsparcie i modlitwy. Wszystko to wola Boża.

Wraz z walką z Ryanem Baderem kontrakt 42-letniego Fedora Emelianenki z Bellatorem dobiegł końca. Póki co nie wiadomo nic konkretnego o jego potencjalnych planach emerytalnych. Głównodowodzący organizacji Scott Coker stwierdził po walce, że Ostatni Car niczego już nie musi udowadniać, ale tylko od niego samego zależy, czy zawiesi rękawice na kołku.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Z całym szacunkiem dla lowking pl ale jak czytam taki komentarz po walce to mi się wierzyć nie chce walka w klatce to nie jest wyjście do sklepu po bułki jest to starcie dwóch przygotowanych zawodników i jeden cios szczególnie właśnie w MMA gdzie używane są twarde rekawice w znane wszystkim interesującym się sportami walki miejsca gasi światło dlaczego miało by to decydowac o tym że ktoś zakończy karierę to zupełnie nie rozumiem tym bardziej jeśli chodzi o topowych fihterow

Dodaj komentarz

Back to top button