Bellator

Fedor Emelianenko ekspresowo ubił Franka Mira – video

W starciu dwóch zaprawionych w bojach legend Fedor Emelianenko pokonał Franka Mira podczas gali Bellator 198 w Rosemont.

W walce wieczoru gali Bellator 198 w Rosemont i jednocześnie trzecim ćwierćfinale Grand Prix wagi ciężkiej Fedor Emelianenko (37-5) znokautował w pierwszej rundzie Franka Mira (18-12).

Odwrotnie ustawiony Mir już jednym z pierwszym prawych posłał Fedora na deski, ale ten szybko wrócił na nogi, choć dał się przyszpilić do siatki. Cisnął jednak Amerykaninem o deski, ale walka szybko przeniosła się na środek klatki. Mir ruszył z kolejną szarżą, ale cofający się Rosjanin spróbował lewego sierpa w kontrze, potem krosa, aż wreszcie ustrzelił agresora soczystym lewym z dołu, po którym Amerykanin padł na deski pod siatką – Ostatni Car rzucił się za nim, rozpuszczając uderzenia i zmuszając sędziego do przerwania walki.

https://twitter.com/FancyCombat/status/990432277044826112

W półfinale turnieju Ostatni Car, dla którego było to pierwsze zwycięstwo pod banderą Bellatora – i pierwsze od prawie dwóch lat – skrzyżuje pięści z Chaelem Sonnenem.

https://twitter.com/FancyCombat/status/990434481428422656

*****

Adam Maciejewski przegrywa z Robertem Morrowem w debiucie w Bellatorze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button