Bukmacher MMAPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Faworyt i underdogi – kursy bukmacherskie na walki Polaków na UFC 267!

Jan Błachowicz jest jedynym bukmacherskim faworytem spośród trzech Polaków, którzy wystąpią w październiku na gali UFC 267.

Na stronie naszego partnera FORTUNY Online są dostępne kursy bukmacherskie na wszystkie walki gali UFC 267, która odbędzie się 30 października w Abu Zabi z udziałem trzech polskich zawodników – mistrza kategorii półciężkiej Jana Błachowicza, Marcina Tybury oraz Michała Olksiejczuka.
Spośród Polaków Cieszyński Książę jest bukmacherskim faworytem. Kurs na jego zwycięstwo z Gloverem Teixeirą wynosi 1.32. Zmiana na tronie jest natomiast wyceniana na 3.09.

Kursy bukmacherskie na walkę Błachowicz vs. Teixeira

Zwycięstwo Jana Błachowicza – 1.32
Zwycięstwo Glovera Teixeiry – 3.09
Faworytem w rywalizacji z Alexandrem Volkovem nie jest rozpędzony serią pięciu zwycięstw Marcin Tybura. Wygrana polskiego zawodnika jest warta 2.94. Triumf Rosjanina jest natomiast wyceniany na 1.35.

Kursy bukmacherskie na walkę Tybura vs. Volkov

Zwycięstwo Marcina Tybury – 2.94
Zwycięstwo Alexandra Volkova – 1.35

Bukmacherskim underdogiem jest także Michał Oleksiejczuk, który powalczy z niepokonanym Dagestańczykiem Shamilem Gamzatovem. Zwycięstwo Michała jest szacowane na 2.73. Kurs na wygraną jego przeciwnika wynosi natomiast 1.40.

Kursy bukmacherskie na walkę Oleksiejczuk vs. Gamzatov

Zwycięstwo Michała Oleksiejczuka – 2.73
Zwycięstwo Shamila Gamzatova – 1.40Wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC 267 znaleźć można tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN.

Szczegóły – tutaj.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

    1. Z tych walk co obserwowałem Gamzatow w ogóle nie korzystał z obaleń. Być może wdroży je w swój game plan, po obejrzeniu walk Michała. Bo w walce bokserskiej będzie decyzja dużo bliższa niż to mówią kursy

Dodaj komentarz

Back to top button