UFC

Edson Barboza vs. Beneil Dariush na UFC Fight Night 107

Edson Barboza i Beneil Dariush skrzyżują rękawice na marcowej gali UFC Fight Night 107 w Fortalezie.

Pojedynek w kategorii lekkiej pomiędzy Edsonem Barbozą (18-4) i Beneilem Dariushem (14-2) został dodany do rozpiski gali UFC Fight Night 107, która odbędzie się 11 marca w brazylijskiej Fortalezie. O zestawieniu poinformowała oficjalnie organizacja.

Brazylijczyk znajduje się na fali dwóch cennych zwycięstw przez decyzje sędziowskie – najpierw pokonał byłego mistrza kategorii lekkiej Anthony’ego Pettisa, a ostatnio – na lipcowej gali UFC on FOX 20 – ten sam los zafundował byłemu pretendentowi i mistrzowi Strikeforce Gilbertowi Melendezowi.

Również Dariush wygrał dwa ostatnie starcia, najpierw ubijając Jamesa Vicka, a potem, na listopadowej gali UFC Fight Night 98, wypunktowując Rashida Magomedova. Wygrał łącznie siedem z ostatnich ośmiu starć, pogromcę znajdując jedynie w osobie Michaela Chiesy.

Reprezentant Kings MMA walczy z odwrotnej pozycji, jest bardzo agresywny, ma mocny klincz i doskonały parter. Z pewnością próbował będzie walczyć z Barbozą w zwarciu, ale biorąc pod uwagę mobilność Brazylijczyka, jego coraz lepsze kontry bokserskie, doskonałą obronę przed obaleniami oraz świetną kondycję, wydaje się, że Dariusha czekają nie lada problemy.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Edson Barboza – 1.50
Beneil Dariush – 2.50

Rozpiska UFC Fight Night 107

Walka wieczoru

185 lbs: Vitor Belfort (25-13) vs. Kelvin Gastelum (14-2)

Pozostałe

155 lbs: Edson Barboza (18-4) vs. Beneil Dariush (14-2)

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button