UFC

„Dzwoń po policję, bo idę po ciebie!” – Khamzat Chimaev wyzwał do walki byłego pretendenta do pasa

Khamzat Chimaev kontynuuje medialne harce, co i rusz wyzywając do walki kolejnych zawodników.
Rzuciwszy wczoraj wyzwania Georgesowi Saint-Pierre’owi oraz Brockowi Lesnarowi, dziś robiący furorę w UFC Khamzat Chimaev zszedł na ziemię.
Czeczeński Wilk rzucił bowiem wyzwanie zawodnikowi, który nadal jest aktywny, wojuje w wadze półśredniej i wyraził wcześniej gotowość do walki – a mianowicie byłemu tymczasowemu mistrzowi Colby’emu Covingtonowi.

– Dawaj, pizdo – napisał na Twitterze Chimaev. – Bijmy się, Colby Covingtonnie. Zabiorę ci serce!

– Dzwoń po policję, bo idę po ciebie.

– Nie reprezentujesz Ameryki, ja reprezentuję Amerykę. Ty reprezentujesz tchórzostwo.Colby Covington był ostatnio widziany w akcji kilka tygodni temu, przegrywając w mistrzowskim rewanżu z Kamaru Usmanem. Najchętniej skrzyżowałby teraz rękawice z Jorge Masvidalem, ale nie wyklucza innych opcji – w tym starcia z Khamzatem Chimaevem.

– Jeśli chcecie rzucać gościa na głęboką wodę, odebrać mu trochę życia i wysłać na leczenie do szpitala, w porządku, jasne, moje drzwi stoją otworem – powiedział niedawno o potencjalnym boju z Czeczenem. – Uwielbiam robić dobre interesy i uwielbiam robić interesy z UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Khamzat Chimaev może pochwalić się serią czterech dominujących zwycięstw w UFC, którymi zapewnił sobie status jednej z największych gwiazd organizacji.

W ostatnich tygodniach spekulowano, że do oktagonu powróci w styczniu, mierząc się z Gilbertem Burnsem, ale temat teraz ucichł.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button