UFC

Dwóch zawodników ogłosiło emerytury po UFC on FOX 31

Sobotnia gala UFC on FOX 31 w Milwaukee była ostatnią transmitowaną na dużym kanale FOX – i jednocześnie ostatnim występem dla dwóch zawodników, którzy ogłosili zakończenie kariery.

Przegrawszy przez nokaut z Mike’iem Rodriguezem w wyróżnionej walce karty UFC Fight Pass, rękawice na środku oktagonu złożył Adam Milstead (8-3).

31-latek potwierdził następnie przejście na sportową emeryturę w jednym z wpisów w mediach społecznościowych.

Jest początek, jest i koniec. Życie. Liczy się to, co znajduje się w środku. Jestem wdzięczny za możliwość toczenia walk na największej scenie na świecie. Nie wiem, w jakim kierunku podąży teraz moje życie, ale nigdy nie lękałem się poszukiwań. Dziękuję wszystkim!

Adam Milstead walczył zawodowo od 2011 roku, ale borykał się w karierze z wieloma kontuzjami. Pod banderą UFC stoczył cztery walki, zwyciężając tylko w debiucie z Chrisem de la Rochą. Trzy ostatnie pojedynki przegrał, choć ten z Curtisem Blaydesem został zmieniony na no-contest z uwagi na wpadkę dopingową Razora.

Rozstanie ze sportem ogłosił też w mediach społecznościowych doświadczony Bobby Green (24-9-1), wyraźnie niepocieszony porażką jednogłośną decyzją sędziowską z Drakkarem Klose.

https://www.instagram.com/p/BrbjWPzAq1m/

Żyjemy w ciekawym świecie.

Sądziłem, że wygrałem, ale mamy tych sędziów… Myślę, że to koniec. Przejdę na emeryturę. Skupię się na swoich dzieciach, na ich wychowanie. Poświęciłem temu sportowi wiele czasu kosztem rodziny. Koniec. Dziękuję za wsparcie. Przechodzę na emeryturę.

Mam dość użerania się z tymi jebanymi sędziami i stylem życia, jakiego wymaga ten sport. Dziękuję za wasze wsparcie. Skasuję wszystkie media społecznościowe i kończę z tym. Dziękuję wam serdecznie. Mam nadzieję, że kogoś do czegokolwiek zainspirowałem.

32-letni zawodnik wojował w UFC od 2013 roku, ale jego karierę notorycznie wstrzymywały kontuzje i dramaty rodzinne. Z ostatnich sześciu walk wygrał tylko jedną, przegrywając cztery i jedną remisując.

*****

UFC on FOX 31: Lee vs. Iaquinta II – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button