Kickboxing

(VIDEO) Dwa razy posłał Hariego na deski! Overeem wygrał trylogię!

Trylogia dla Alistaira Overeema! W starciu wieńczącym galę Glory Collision 4 Holender pokonał Badra Hariego.
W walce wieczoru kickbokserskiej gali Glory Collision 4 w Arnhem Alistair Overeem pokonał w trylogii Badra Hariego, fundując Marokańczykowi dwa knockdowny w trzeciej rundzie.
Overeem rozpoczął od kilku ostrych szarż, ale został skarcony srogim sierpem. Hari trafił prostymi. Poprawił kopnięciem na korpus. Alistair nerwowo, niepewnie. Kilka ciosów wylądowało na jego szczęce. Hari rozdawał karty.

Overeem szukał kombinacji po obniżeniu pozycji. Garda Hariego działała jednak dobrze. Badr zdzielił rywala sierpami, poprawiając lowkingami. Overeem spróbował latającego kolana, kopnięcia na kolano. Jego ataki kombinacjami były jednak mocno sygnalizowane.

Obaj zawodnicy rozpoczęli drugą odsłonę od niskich kopnięć. Reem starał się przedzierać do półdystansu, gdzie rozpuszczał cepy. Robił to jednak nieporadnie. Trafił przypadkowo kopnięciem w krocze Hariego i walkę na moment przerwano.

Po wznowieniu Alistair grzmotnął kilkoma lowkingami. Był stroną nacierającą, ale to Hari trafiał częściej w krótkich kombinacjach na głowę i korpus. Badr dobrze dystansował też prostymi. Alistair wpadał w rywala, ale nie przynosiło to większych sukcesów.

Do czasu jednak! Overeem mocno zachwiał Marokańczykiem krótkim podbródkiem z klinczu! Ruszył do ataków, ale nie był w stanie dobić dobrze broniącego się rywala.Overeem wszedł w trzecią rundę lepiej. Trafił mocnym niskim kopnięciem oraz soczystym lewym po przekroku. Hari odpowiedział kolanem na korpus. Kolejny lewy wylądował jednak na jego szczęce. Marokańczyk chętnie odpowiadał ciosami na korpus.

Jednak Reem nie zwalniał tempa – w końcu posłał rywala na deski serią uderzeń – kopnięciem na korpus, kolanem, sierpem i podbródkiem! Wyliczony Marokańczyk wrócił na nogi, ale Holender od razu się na niego rzucił, serią kolejnych uderzeń z bliskiego dystansu posyłając go ponownie na deski.
Golden Boy ponownie zdołał wrócić na nogi, gdzie Reem ruszył do kolejnych huraganowych ataków. W ostrej wymianie zainkasował jednak srogi sierp, który mocno ostudził jego ofensywne zapędy. O wyniku walki zdecydowali sędziowie, którzy wskazali jednogłośnie na Alistaira Overeema.

Zawodnicy wcześniej mierzyli się dwukrotnie. W 2008 roku Reem znokautował Hariego, ale rok później padł pod uderzeniami Marokańczyka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button