UFC

Nowy Jork, wielka gala, niepokonany rywal – znamy szczegóły trzeciej walki Mateusza Rębeckiego w UFC!

Mateusz Rębecki poznał szczegóły swojej kolejnej walki w oktagonie UFC – Polak powróci do akcji podczas listopadowej gali UFC 295 w Nowym Jorku, krzyżując pięści z niepokonanym Tadżykiem.
Idący jak burza Mateusz Rębecki (18-1) powróci do oktagonu amerykańskiego giganta przy okazji dużej gali UFC 295, która odbędzie się 11 listopada w nowojorskiej Madison Square Garden, gdzie mistrz wagi ciężkiej Jon Jones skrzyżuje rękawice ze Stipe Miociciem.

Rywalem polskiego lekkiego będzie natomiast niepokonany Tadżyk Nurullo Aliev (9-0).
Informację przekazał na Twitterze Marcel Dorff.

Mateusz Rębecki może pochwalić się serią aż piętnastu zwycięstw, będąc niepokonanym od prawie dekady. Kontrakt z UFC zapewnił sobie zeszłorocznym zwycięstwem przez poddanie z Rodrigo Lidio na gali Contender Series. W debiucie rozbił na pełnym dystansie Nicka Fiore, by następnie – w czerwcu tego roku – w kapitalnym stylu zdemolować Loika Radzhabova, któremu zadał pierwszą w karierze porażkę przed czasem.

22-letni ledwie Nurullo Aliev, cieszący się ogromną popularnością w Tadżykistanie i często mylony z Khabibem Nurmagomedovem z uwagi na podobny wygląd, także drogę do UFC utorował sobie przez galę Contender Series, ubijając w pierwszej rundzie Josha Wicka. W oktagonie zadebiutował w lutym tego roku, pokonując większościową decyzją Rafaela Alvesa.Nurullo Aliev to niemal wyłącznie zapaśnik, który całą swoją grę opiera na walce na chwyty. Oddać mu trzeba, że jest w tej płaszczyźnie naprawdę mocny i bardzo konsekwentny. Nawet jeśli jego rywale stawiają opór, broniąc się przed obaleniami, Tadżyk nadal próbuje przenosić walkę do parteru.


200 PLN bonusu dla nowych Graczy od Fortuny


Czy Mateusz Rębecki będzie w stanie utrzymywać walkę na nogach? Absolutnie nie sposób tego wykluczyć. Polak posiada solidne zapasy, a do tego jest niski, krępy i silny jak tur – a utrzymanie na plecach takich zawodników jest piekielnie trudne. W stójce natomiast znacznie bardziej doświadczony Rebeasti powinien rozdawać karty.

Przewidywane kursy bukmacherskie


Mateusz Rębecki – 1.50
Nurullo Aliev – 2.50

Wstępny typ

Mateusz Rębecki

Mateusz Rębecki vs. Nurullo Aliev - kto wygra?

Rozpiska UFC 295
Walka wieczoru

265 lb: Jon Jones (27-1) vs. Stipe Miocić (20-4) – o pas mistrzowski

Pozostałe

115 lb: Mackenzie Dern (13-3) vs. Jessica Andrade (24-12)
125 lb: Joshua Van (8-1) vs. Kevin Borjas (9-1)
125 lb: Matt Schnell (16-8) vs. Steve Erceg (10-1)
155 lb: Jared Gordon (19-6) vs. Mark Madsen (12-1)
155 lb: Mateusz Rębecki (18-1) vs. Nurullo Aliev (9-0)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button