Bukmacher MMAZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSW

200 PLN bonusu za min. 3 skończenia na KSW 86 – promocja dla nowych Graczy od Fortuny

FORTUNA Online przygotowała promocję dla nowych graczy, w której można otrzymać 200 PLN bonusu.

Z okazji sobotniej gali KSW 86 nasz Partner FORTUNA przygotował specjalną promocję dla nowych Graczy, w której można zgarnąć 200 PLN!

O co chodzi? Otóż, po rejestracji (np. tutaj), wpłaceniu depozytu w kwocie min. 30 PLN należy postawić co najmniej 2 PLN na to, że co najmniej 3 walki KSW 86 zakończą się przed czasem – zdarzenie to znaleźć można w zakładce KSW – zakłady specjalne. Jeśli tak się rzeczywiście stanie, Gracz otrzyma 200 PLN w charakterze punktów lojalnościowych.

Czas obowiązywania promocji: 14-16.09.2023 do momentu rozpoczęcia pierwszej walki na KSW 86
Wymagany pierwszy depozyt: min. 30 zł
Wymagana stawka: min. 2 zł
Wymagany zakład: 3 lub więcej walk gali zakończy się przed czasem (numer zakładu: 20122, typ: TAK), kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie)

Jak nowi gracze mogą skorzystać z promocji? Oto instrukcja krok po kroku.

  • do 16 września do momentu rozpoczęcia pierwszej walki KSW 86 zarejestruj konto w Fortunie (np. tutaj) oraz udziel co najmniej jednej zgody na komunikację (sms lub e-mail)
  • dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 PLN
  • zagraj pierwszy kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie) na to, że min. 3 walki podczas KSW 86 zakończą się przed czasem
  • jeżeli spełnisz powyższe warunki i min. 3 walki podczas KSW 86 zostaną zakończone przed czasem, otrzymasz wygraną z kuponu oraz 200 PLN bonusu

Szczegóły – tutaj.

Przypominamy ponadto, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też 3 x zakład Bez Ryzyka, łącznie do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button