UFC

Dustin Poirier stawia Eddiemu Alvarezowi ultimatum

Dustin Poirier ma już dość czekania na decyzję Eddiego Alvareza w sprawie rewanżowej walki – i daje mu czas na jej zaakceptowanie do końca dnia.

Dustin Poirier traci cierpliwość do Eddiego Alvareza. Luizjańczyk dał Filadelfijczykowi ultimatum na rewanż.

Dzisiaj oferta walki traci ważność. Jeśli ktokolwiek spotka Edwarda Alvareza, proszę, przekażcie mu długopis do podpisania kontraktu.




Wedle nieoficjalnych informacji sprzed kilku dni, matchmakerzy amerykańskiego giganta rozważają zestawienie rewanżu między oboma zawodnikami w walce wieczoru lipcowej gali UFC on FOX 30 w Calgary – wszystko z powodu problemów z doprowadzeniem do starcia o złoto 125 funtów pomiędzy Nicco Montano i Valentiną Shevchenko.

Król Podziemia, któremu w kontrakcie z UFC została jeszcze tylko jedna walka, wykluczył jednak zaakceptowanie jakiegokolwiek starcia bez wcześniejszego ustalenia warunków nowej umowy.

Poirier i Alvarez spotkali się po raz pierwszy przed rokiem. Pojedynek zakończył się kontrowersyjnym wynikiem no-contest z uwagi na faul – zdaniem sędziego: nieumyślny – Eddiego, po którym Dustin nie mógł kontynuować walki.

Sytuacja w kategorii lekkiej, na tronie której zasiada obecnie Khabib Nurmagomedov, jest jednak obecnie skomplikowana. Wszystko dlatego, że nadal nie wiadomo, kiedy – i czy w ogóle – do akcji powróci Conor McGregor. Do gry włączył się też ostatnio Nate Diaz, który rozmawia z UFC na temat występu podczas sierpniowej gali UFC 227 przeciwko rywalowi z czołowej piątki 155 funtów.

*****

Tropem Petra Yana – czyli trzej mistrzowie ACB o krok od UFC

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button