UFC

Doniesienia: Phil Baroni aresztowany w Meksyku z zarzutem zamordowania swojej dziewczyny

Niestroniący nigdy od pakowania się w problemy Phil Baroni został aresztowany – postawiono mu zarzut morderstwa.
Ledwie gruchnęły wieści o noworocznej awanturze Dany White’a ze swoją żoną, zakończoną wspólną wymianą razów, a tymczasem z Meksyku napłynęły znacznie bardziej niepokojące doniesienia. Otóż, wedle portalu Tribuna de la Bahia, były popularny zawodnik między innymi UFC Phil Baroni miał w pokoju hotelowym w San Pancho zamordować swoją dziewczynę.

Gdy na miejscu zjawiła policja – wezwana przez samego Baroniego – jej funkcjonariusze znaleźli nagą, martwą kobietę, owiniętą w pościel. Miała na ciele obrażenia, siniaki. Jak do tego doszło?
Baroni stwierdził, że około godziny 15 zaczął palić marihuanę, popijając piwem. Między nim a jego dziewczyną wywiązała się kłótnia. Kobieta miała powiedzieć mu, że zdradziła go z innym mężczyzną. Zazdrosny Baroni miał następnie nakazać kobiecie, aby weszła pod prysznic. Ta odmówiła, wobec czego wepchnął ją tam siłą. Kobieta miała następnie pośliznąć się i upaść, uderzając się w głowę.

Phil pomógł następnie kobiecie wrócić na nogi, układając ją na łóżku. Zdjął z niej ubranie i przykrył ją prześcieradłem. Wedle raportów policyjnych, do jakich dotarł portal, Baroni stwierdził, że kobieta poprosiła potem o papierosa i piwo. Zostawił ją więc samą, aby spełnić jej prośbę. Gdy natomiast wrócił, stwierdził, że jego dziewczyna nie daje znaków życia.

Baroni został aresztowany pod zarzutem morderstwa. Trwa śledztwo w sprawie.

Na portalu Observando En La Bahia opublikowano kilka zdjęć z interwencji policji.Wojujący zawodowo od 2000 roku nowojorczyk – były zapaśnik, kulturysta i bokser – ma na koncie występy w takich organizacjach jak między innymi UFC, PRIDE, Cage Rage, Bellator, Strikeforce czy ONE FC. Ostatni raz w formule MMA 46-latek był widziany w 2019 roku, przegrywając przez poddanie z Sai Wangiem podczas gali Rebel FC. W grudniu 2021 roku wygrał natomiast bokserskie starcie z niejakim Ulisesem Parra Cardenasem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button