Doniesienia: nowy rywal szykowany dla Alexeya Oleinika po wpadce dopingowej Fabricio Werduma

Mark Hunt może zastąpić Fabricio Werduma, jeśli Brazylijczyk w następstwie wpadki dopingowej wypadnie z walki wieczoru gali UFC w Moskwie przeciwko Alexeyowi Oleinikowi.

Wedle nieoficjalnych doniesień, Mark Hunt zastąpi Fabricio Werduma w walce wieczoru gali UFC Fight Night w Moskwie z Alexeyem Oleinikiem, jeśli Brazylijczyk zostanie usunięty z rozpiski w następstwie dzisiejszych informacji o wpadce dopingowej.
W ostatnich dniach Oleinik właśnie Hunta wskazywał – obok Werduma – jako idealnego przeciwnika na kolejną walkę.

Biorąc natomiast pod uwagę, że szanse na to, aby Amerykańska Agencja Antydopingowa (USADA) zdążyła dokładnie zbadać sprawę Brazylijczyka do 15 września – wtedy odbędzie się gala w Moskwie – są iluzoryczne, wydaje się, że Werdum w Rosji nie wystąpi.

44-letni Samoańczyk był ostatnio widziany w akcji podczas lutowej gali UFC 221 w Perth, gdzie został zdominowany zapaśniczo przez Curtisa Blaydesa.

*****

Nigeryjski Lunatyk, Maia jak Floyd i obywatelka świata – cztery wnioski z UFC Chile

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply