Doniesienia: Michał Materla vs. Scott Askham II o pas mistrzowski na majowej gali KSW

Jeśli potwierdzą się nieoficjalne doniesienia, to Michał Materla stanie w maju przed szansą zrewanżowania się Scottowi Askhamowi za zeszłoroczną porażkę.

Wedle nieoficjalnych doniesień, Michał Materla (27-6) i Scott Askham (17-4) staną do rewanżowej walki o pas mistrzowski kategorii średniej podczas majowej gali KSW. Na to wskazuje wpis współpracującej z Brytyjczykiem firmy TopRankSport, która zajmuje się sprzedażą sprzętu do sportów walki.

Było miło spotkać Scotta Askhama dzisiaj w naszym sklepie. Zmierza do American Top Team, aby rozpocząć obóz przygotowawczy i w maju walczyć o pas mistrzowski wagi średniej KSW.
Obaj zawodnicy spotkali się rok temu. W swoim debiutanckim boju pod sztandarem KSW Brytyjczyk w ledwie 69 sekund znokautował Polaka kopnięciami na korpus.

Szczeciński Berserker powrócił do akcji już trzy miesiące później, rozbijając Martina Zawadę.

Po raz ostatnio obaj zawodnicy byli widziani w akcji podczas październikowej gali KSW 45 w Londynie, biorąc udział w 4-osobowym turnieju wagi średniej. Scott Askham zdemolował w niespełna dwie minuty Marcina Wójcika, natomiast Michał Materla zadał pierwszą w karierze porażkę Damianowi Janikowskiemu, ubijając go w pierwszej rundzie.

*****

Jan Błachowicz dostał propozycję walki – kim może być jego rywal?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply