Oficjalnie: Łukasz Jurkowski vs. Mariusz Pudzianowski walką wieczoru KSW 61

Wedle nieoficjalnych doniesień, galę KSW 61 zwieńczy starcie dwóch zaprawionych w bojach zawodników, Łukasza Jurkowskiego i Mariusza Pudzianowskiego.

Aktualizacja 24.04: starcie zostało oficjalnie zapowiedziane przez organizatorów.

Wedle nieoficjalnych doniesień, walką wieczoru gali KSW 61 będzie starcie Łukasza Jurkowskiego (17-11) z Mariuszem Pudzianowskim (14-7).

O zestawieniu walki nieoficjalnie doniesiono na profilu MMAPudelek, który w przeszłości wielokrotnie jako pierwszy ujawniał inne zestawienia na polskiej scenie MMA.
Łukasz Jurkowski nie był widziany w akcji od kwietnia 2019 roku, gdy w 66 sekund zrewanżował się Stjepanowi Bekavacowi za porażkę sprzed 14 lat – wygrał przez techniczny nokaut z powodu kontuzji kolana Chorwata.

W międzyczasie Jurasa próbowano kilka razy zestawić z Szymonem Kołeckim, ale różnorodne problemy po obu stronach nie pozwoliły sfinalizować pojedynku.
Mariusz Pudzianowski może pochwalić się serią dwóch zwycięstw. Kilka tygodni temu w ramach gali KSW 59 ekspresowo ubił Nikolę Milanovicia, który wszedł w ostatniej chwili na zastępstwo za Serigne Ousmane Dia. Wcześniej natomiast, tj. w listopadzie 2019 roku, Pudzian ubił Erko Juna.

Gala KSW 61 odbędzie się 5 czerwca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

5 Comments

 1. Konewa

  14 kwietnia 2021 at 13:13

  No tego to się nie spodziewałem. Będzie to walka „pokazowa” czy na prawdę będą się bili?

 2. bulizzor

  14 kwietnia 2021 at 20:45

  Juras jak Cormier. Do półciężkiej już nie zejdzie :D

 3. Majster900

  14 kwietnia 2021 at 23:11

  Juras ok, jest zaprawiony w bojach, ale z Pudzianem to Ciebie trochę Bartku poniosło :P Pudzian to raczej taki celebryta w świecie mma :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply