KSWPolskie MMA

Oficjalnie: Łukasz Jurkowski vs. Mariusz Pudzianowski walką wieczoru KSW 61

Wedle nieoficjalnych doniesień, galę KSW 61 zwieńczy starcie dwóch zaprawionych w bojach zawodników, Łukasza Jurkowskiego i Mariusza Pudzianowskiego.

Aktualizacja 24.04: starcie zostało oficjalnie zapowiedziane przez organizatorów.

Wedle nieoficjalnych doniesień, walką wieczoru gali KSW 61 będzie starcie Łukasza Jurkowskiego (17-11) z Mariuszem Pudzianowskim (14-7).

O zestawieniu walki nieoficjalnie doniesiono na profilu MMAPudelek, który w przeszłości wielokrotnie jako pierwszy ujawniał inne zestawienia na polskiej scenie MMA.
Łukasz Jurkowski nie był widziany w akcji od kwietnia 2019 roku, gdy w 66 sekund zrewanżował się Stjepanowi Bekavacowi za porażkę sprzed 14 lat – wygrał przez techniczny nokaut z powodu kontuzji kolana Chorwata.

W międzyczasie Jurasa próbowano kilka razy zestawić z Szymonem Kołeckim, ale różnorodne problemy po obu stronach nie pozwoliły sfinalizować pojedynku.
Mariusz Pudzianowski może pochwalić się serią dwóch zwycięstw. Kilka tygodni temu w ramach gali KSW 59 ekspresowo ubił Nikolę Milanovicia, który wszedł w ostatniej chwili na zastępstwo za Serigne Ousmane Dia. Wcześniej natomiast, tj. w listopadzie 2019 roku, Pudzian ubił Erko Juna.

Gala KSW 61 odbędzie się 5 czerwca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Powiązane artykuły

Komentarze: 5

Dodaj komentarz

Back to top button