Doniesienia: Ilir Latifi powróci do akcji podczas gali UFC 232

Obaj garnęli się jak źli do pojedynku z mistrzem Danielem Cormierem – ale obaj obejdą się tylko smakiem, stając naprzeciwko siebie.

Istotny dla układu sił w kategorii półciężkiej pojedynek pomiędzy Ilirem Latifim (14-5) i Coreyem Andersonem (11-4) jest szykowany na galę UFC 232, która odbędzie się 29 grudnia w Las Vegas. O planach zestawienia walki doniósł portal Kimura.se.




Sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu 205 funtów albański Szwed wygrał pięć z ostatnich sześciu walk, jedynej porażki doznając w starciu z Ryanem Baderem. Po tym niepowodzeniu podniósł się dwoma wiktoriami – z Tysonem Pedro, którego wypunktował, oraz z Ovincem St. Preuxem, którego poddał podczas lutowej gali UFC on FOX 28.

Z kolei okupujący 6. miejsce w rankingu Corey Anderson po dwóch porażkach przez nokauty – z Jimim Manuwą i Ovincem St. Preuxem – w walce o życie zdominował na pełnym dystansie Patricka Cumminsa, by ostatnio, podczas lipcowej gali UFC Fight Night 134, ten sam los zafundować Gloverowi Teixeirze.

Obaj zawodnicy to przede wszystkim zapaśnicy. W stójce znacznie niebezpieczniejszy będzie jednak kowadłoręki Sledgehammer, choć jeśli walka wyjdzie poza pierwszą rundę, w grę wejdzie świetna kondycja i wysoka aktywność Amerykanina.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Ilir Latifi – 1.60
Corey Anderson – 2.25

Wstępny typ:

Ilir Latifi

Rozpiska UFC 232

Walka wieczoru

145 lbs: Cris Cyborg (20-1) vs. Amanda Nunes (16-4)o pas mistrzowski

Pozostałe

205 lbs: Ilir Latifi (14-5) vs. C0rey Anderson (11-4)

*****

Wszystkie kursy bukmacherskie na UFC 229 ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply