UFC

Doniesienia: Gokhan Saki wypada z występu podczas gali UFC on ESPN+ 5 w Londynie

Wszystko wskazuje na to, że Gokhan Saki po raz kolejny nabawił się problemów zdrowotnych, które nie pozwolą mu powrócić do oktagonu w przewidywanym terminie.

Nie układa się najlepiej kariera w UFC byłego świetnego kickboksera Gokhana Sakiego. Podpisawszy kontrakt z amerykańskim gigantem, we wrześniu 2017 roku rozpoczął przygodę z oktagonem od zwycięstwa przez nokaut, ale kilka miesięcy później doznał ciężkiej kontuzji kolana, która wykluczyła go z pojedynku z Khalilem Rountree.

W lipcu 2018 w końcu powrócił do akcji, stając w szranki ze wspomnianym Rountree – i padł znokautowany w nieco ponad półtorej minuty.

Jak natomiast właśnie doniósł rosyjski dziennikarz Igor Lazorin, Turek doznał kolejnego urazu, który wyklucza jego występ podczas zaplanowanej na 16 marca gali UFC on EPSN+ 3 w Londynie, gdzie miał stanąć naprzeciwko Saparbeka Safarova.
Na tę chwilę nie wiadomo, czy walczący o pozostanie pod sztandarem UFC po dwóch porażkach Dagestańczyk zostanie w rozpisce londyńskiej gali z nowym rywalem, czy może walka zostanie przełożona. Nie wiadomo też bowiem nic o charakterze urazu Tureckiego Tysona.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button